banner1339
x

Borusan Holding Ceo’su Agah Uğur’un iş gündemi...

2018 yılı için hedeflerini açıklayan Borusan Holding Ceo’su Ağah Uğur, "Yenilikçilik, inovasyon, Ar-Ge ve dijitalleşmeyle hem müşteri değer önermelerimizi farklılaştırmak hem verimliliği ve rekabet gücümüzü artırmak istiyoruz" dedi.

Borusan Holding Ceo’su Agah Uğur’un iş gündemi...
Endüstri 40 Zirvesi

Borusan Holding CEO’su Ağah Uğur, neler yapmayı planladıklarını şöyle anlatıyor “Yenilikçilik, inovasyon, Ar-Ge ve dijitalleşmeyle hem müşteri değer önermelerimizi farklılaştırmak hem verimliliği ve rekabet gücümüzü artırmak istiyoruz. Cazip pazarların doğal oyuncusu olabilmek için globalleşeceğiz, uluslararası yatırımlar yapacağız. Kurum iklimimizi en iyilerin başarılı ve mutlu olduğu bir yapıya ulaştırmak için yönetsel ve organizasyonel gelişimleri gerçekleştireceğiz.”

2018’de inovasyon sonucu ortaya çıkan kuluçka şirketleri büyüteceklerini vurgulayan Agah Uğur, “4 Ar-Ge merkezimiz vasıtasıyla yeni ve katma değerli ürünler yaratacağız. Hem ülkemizde hem yurt dışında yatırım yapmaya devam edeceğiz. Çalışan memnuniyetimizi bugünkü yüksek seviyesinin de üzerine çıkaracağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2018, 11:34
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını