BORUSAN CAT’TE ÜST DÜZEY ATAMA

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat'te üst düzey bir atama gerçekleşti.

BORUSAN CAT’TE ÜST DÜZEY ATAMA
Endüstri 40 Zirvesi

Türkiye'nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Uzak Doğu Rusya’da faaliyetlerine devam eden Borusan Cat, Azerbaycan Ülke Lideri görevine Ömer Emre Demirkale’nin atandığını duyurdu. Demirkale'nin, 1 Mayıs 2022 tarihinden itibaren yeni görevine başlayacağı bildirildi.

2006'DAN BERİ ÖNEMLİ SORUMLULUKLAR ÜSTLENDİ

“Daha İyi Bir Dünya İçin Çözüm Üretiriz” anlayışı ile faaliyet gösteren firmanın bünyesine 2006'da  “Yetiştirme Elemanı” olarak katılan Demirkale, kariyerini “Servis Mühendisi” ardından da “Ankara Bölge Servis Müdürü” olarak sürdürdü.

İstanbul Gebze ve Ankara’da konumlanan Borusan Cat Revizyon Merkezleri’nin kurulumunda görev üstlenen Demirkale, firmanın operasyonel transformasyon vizyonunu gerçekleştirmesinde sorumluluk alarak önemli çalışmalara imza attı.

Profesyonel iş kariyerinde pek çok projede görev yapan Demirkale, firma bünyesinde proaktif iş modelinin kurum içinde yayılmasına ve uygulanmasına katkı sağladı. Firmanın “Operasyonlar Departmanı”nda liderlik görevi üstlenen Demirkale, söz konusu görevindeki çalışmaları ile kilit öneme sahip başarıların elde edilmesinde büyük rol oynadı.

BÜYÜME STRATEJİSİNE DEĞER KATACAK

Şubat 2022'de vefat eden Borusan Cat Azerbaycan Ülke Lideri Volkan Kuş’un sorumluluğundaki görevleri devralan Ömer Emre Demirkale, şirketin sürdürülebilir yönetim anlayışının devamlılığını sağlamanın yanı sıra “Çözüm Ortağı” olarak büyüme stratejisine değer katmak hedefi çerçevesinde çalışmalarına Azerbaycan Ülke Lideri olarak devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2022, 14:11
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını