banner1118
x

BOR HOLDİNG’DE ÖNEMLİ ATAMALAR

Bor Holding’de iki üst düzey atama birden yaşanarak; İK Direktörlüğü’ne Fulya Geleri, Pazarlama Direktörlüğün ise Özlem Tokgöz atandı.

BOR HOLDİNG’DE ÖNEMLİ ATAMALAR
Proses Zirvesi

Otomotiv, sigorta ve teknoloji sektörlerinde faaliyette buulnan Bor Holding’de iki üst düzey atama birden yaşandı. Atamalar kapsamında Bor Holding İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne Fulya Geleri, Bor Holding Pazarlama Direktörlüğü’ne ise Özlem Tokgöz atandı.

Hacettepe Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümünü bitiren Fulya Geleri; iş hayatına 2003 senesinde Anadolu Sigorta’da adım attı. 9 senelik tecrübesinin ardından 2012-2019 seneleri arasında AXA Sigorta’da çeşitli pozisyonlarda görev yaptı.. 2020 senesinden beri Bor Holding İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürü olarak çalışan Fulya Geleri; Bor Holding’in İnsan Kaynakları Direktörü olarak holding bünyesindeki şirketlerin işe alım, oryantasyon, performans yönetimi, eğitim ve gelişim, işveren markası çalışmaları ile iç iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak. 

Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültür ve Edebiyatı bölümünü bitirdikten sonra European University/Brüksel’de İş İletişimi ve Halka İlişkiler yüksek lisansını tamamlayan Özlem Tokgöz ise iş yaşamına 1996 senesinde AGB TV İzleme ve Ölçümleri Şirketi’nde adım attı. Daha sonra uluslararası ve yerel medya ajanslarında görev yapan Tokgöz, 2005 senesine Kanal D Araştırma Müdürü olarak kariyerine sürdürdü.  Finansbank, Odeabank, Beşiktaş Spor Kulübü gibi kurumların pazarlama, pazarlama iletişimi, kurumsal iletişim bölümlerinde üst düzey yönetici olarak görev aldı. 2020 senesinden beri Bor Holding’de Pazarlama Müdürü olarak çalışan Özlem Tokgöz; Bor Holding’in Pazarlama Direktörü olarak holding bünyesindeki şirketlerin pazarlama ve kurumsal iletişim faaliyetlerine liderlik edecek.
 

YORUM EKLE

Enerji Zirvesi

Proses Zirvesi

Dergiler