banner1322
x

BİRLEŞİK ÖDEME’YE YENİ PAZARLAMA DİREKTÖRÜ

Türkiye’nin lider fintech şirketi Birleşik Ödeme firmasında atama gerçekleşti. Bundan böyle firmanın Pazarlama Direktörlüğü görevini Seda Küçükfırat Arslan üstlenecek. 

BİRLEŞİK ÖDEME’YE YENİ PAZARLAMA DİREKTÖRÜ
Endüstrideara

Türkiye’nin ilk elektronik para şirketlerinden Birleşik Ödeme firmasında önemli bir atama gerçekleşti. Seda Küçükfırat Arslan bundan böyle firmanın Pazarlama Direktörü olarak görev yapacak. 

Seda Küçükfırat Arslan, 2004 yılında Işık Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra İngiltere’deki Birmingham Üniversitesi’nde Ekonomi Politikası Yüksek Lisans eğitimini yüksek onur derecesiyle tamamladı. Pazarlama alanında yaklaşık 14 yıllık deneyime sahip olan Seda Küçükfırat Arslan, moda, perakende, hızlı tüketim ve enerji gibi birçok sektörde faaliyet gösteren uluslararası şirketlerde görev yaptı. Seda Küçükfırat Arslan son olarak Petrol Ofisi’nde Pazarlama ve İletişim Müdürü olarak görev yapmaktaydı. 

Sadece son 3 yılda yüzde 300’lük büyümesi ve Finberg ile Oyak Portföy Girişim Sermayesi Fonları’ndan aldığı yatırımlarla adından söz ettiren Birleşik Ödeme, Türkiye’ye ek olarak Azerbaycan, Romanya ve Gürcistan’da faaliyet gösteriyor. Şirketin bölgenin en önemli fintech oyuncularından biri olma vizyonu kapsamında Küçükfırat yeni görevinde, şirketin ulusal ve bölgesel pazarlama stratejilerinin oluşturulmasından ve yürütülmesinden sorumlu olacak.
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını