banner1322
x

BAYMAK’TA DİJİTAL DÖNÜŞÜM İÇİN ÖNEMLİ ATAMA

Türkiye iklimlendirme sektörünün lider marklarından olan Baymak’ta Dijital Dönüşüm Kıdemli Müdürlüğüne Derya Günsel getirildi.

BAYMAK’TA DİJİTAL DÖNÜŞÜM İÇİN ÖNEMLİ ATAMA
Makine Zirvesi

50 seneyi aşkın köklü geçmişiyle Türkiye iklimlendirme sektörünün lider markalarından Baymak’ın Dijital Dönüşüm Kıdemli Müdürü Derya Günsel olarak belirlendi. Günsel yeni görevinde Baymak’ın dijital dönüşüm stratejilerinin geliştirilmesinde anahtar rol üstlenecek. 

DERYA GÜNSEL HAKKINDA

Lisans eğitimini 2007 senesinde İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde yapan Derya Günsel, iş yaşamına aynı yıl Korozo Ambalaj’da üretim mühendisi olarak adım attı. 2008-2010 seneleri arasında Unilever SAP Projelerinde, Kıdemli SAP SD Danışmanı olarak görev alan Günsel, 2010-2013 seneleri arasında ise BSH Türkiye’de Kıdemli SAP SD Danışmanı olarak görev aldı. 2013 senesinde Bayer Türk’te SAP İş Uygulama Uzmanı olarak göreve başlayan Günsel, sırasıyla Bayer Tarım Ürünleri IT İş Ortağı, IT Operasyonlar Vekil Müdürü ve Bayer İnsan Sağlığı IT İş Ortağı görevlerini üstlendi. Şubat 2021 itibarıyla Baymak bünyesine katılan Günsel, Dijital Dönüşüm Kıdemli Müdürü olarak görevini sürdürecek.
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını