banner1322
x

BAYER TÜRK’TE ÖNEMLİ ATAMALAR

Farma / Genel Tedaviler Bölümü’nde İş Operasyonları Müdürü olarak çalışan Çağrı Maraşlı, Genel Tedaviler Satış ve Pazarlama Müdürü olarak, Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev alan Dalya Heper Ertürk iseEMEA Bölgesi KaNDy Proje Lideri olarak atandı.

BAYER TÜRK’TE ÖNEMLİ ATAMALAR
Robot Zirvesi

Bayer Türk’te iki atama birden gerçekleşti. Farma / Genel Tedaviler Bölümü’nde Satış ve Pazarlama Müdürü olarak çalışan Dalya Heper Ertürk, EMEA Bölgesi KaNDy Proje Lideri olarak görevlendirildi. Ertürk, Ağustos 2020’de İngiliz kökenli KaNDy firmasının Bayer tarafından satın alınması ile beraber EMEA bölgesinde Kadın Sağlığı alanındaki yeni tedavilerin stratejisinden sorumlu kişi olacak. 

ODTÜ İşletme Bölümünü bitiren Dalya Heper Ertürk 17 senelik Bayer tecrübesi ile görevini İstanbul’dan yürütmeyi sürdürecek

Farma / Genel Tedaviler Bölümü’nde İş Operasyonları Müdürü olarak görev alan Çağrı Maraşlı, Genel Tedaviler Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görevlendirildi. 

1 Aralık tarihi itibarıyla yeni görevine başlayan Maraşlı, Başkent Üniversitesi Medikal Mühendislik Bölümü’nü bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi’nde MBA programını tamamladı. Maraşlı 15 senelik sektör deneyiminin dışında 8 senedir Bayer’e katkı sağlıyor.
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını