banner1112
x

BAYER TÜRKİYE’YE YENİ CEO

Bayer Türkiye’de CEO ve CFO pozisyonuna 1 Eylül 2021 tarihinden itibaren geçerli olarak, Ingrun Alsleben getirildi.

BAYER TÜRKİYE’YE YENİ CEO
Endüstri 40 Zirvesi

Bayer’deki kariyeri boyunca çok sayıda farklı ülkede görev yapan ve yaşayan Ingrun Alsleben, iş hayatına 1997 senesinde şirketin Almanya’daki genel merkezinde adım attı. 

1999 senesinde Bayer’in Çin’in başkenti Beijing’deki ofisine atanan Alsleben, 13 sene süresince Büyük Çin Bölgesi'nde, kurumsal hizmetler alanında ve şirketin Sağlık Ürünleri biriminde artan sorumluluklarla görevler edindi. 

2005-2012 seneleri arasında Bayer Hong Kong’da CFO’luk görevini icra eden Ingrun Alsleben, Hong Kong’da bulunduğu süre boyunca Hong Kong Alman Ticaret Odası’nın Başkan Yardımcılığını üstlendi ve Amerikan Ticaret Odası’nın Etkin Kadınlar Komitesi’nin jürisinde yer buldu. 

2013 yıılnda Almanya’ya dönen Alsleben, Bayer AG'nin Bölgesel Koordinasyon birimi bünyesinde Latin Amerika, Afrika ve Orta Doğu Bölgesi'nin sorumluluğunu üstlendi. 2017 senesinde sorumlu olduğu bölgelere Asya Pasifik de eklenen Ingrun Alsleben, bu süreçte bölgede Bayer’in çeşitli yönetim ve icra kurullarında görev yaptı. 2017 senesinde Bayer İtalya’ya CFO olarak atandı ve Ağustos 2021’e kadar bu görevine devam etti

Ingrun Alsleben’in görevlerini devraldığı, 2014 yılından bu yana Bayer Türkiye’de CEO ve CFO görevini yürüten Hubert Braun, 30 yılı aşan Bayer kariyerinin ardından emekli oldu.
 

YORUM EKLE

Radyo

Proses Zirvesi

Dergiler