BAT’ta üst düzey atama

British American Tobacco’da gerçekleşen üst düzey atamaya göre şirketin TNA Bölgesi Hukuk ve Kurumsal İlişkiler Direktörlüğü pozisyonuna Murat Güven geldi.

BAT’ta üst düzey atama
Endüstrideara

British American Tobacco’nun Türkiye ve Kuzey Afrika (TNA) Bölgesi Hukuk ve Kurumsal İlişkiler Direktörlüğü görevinde yapılan atamaya göre şirketin yeni TNA Hukuk ve Kurumsal İlişkiler Direktörü Murat Güven oldu. 20 yıla yakın bir süredir British American Tobacco bünyesinde çalışmalarını sürdüren Güven, burada birçok üst düzey pozisyonda bulunduğu süre boyunca yaptığı çalışmalarla başarısını kanıtlayan bir isim olarak öne çıkıyor.

2002 yılından bu yana British American Tobacco’da profesyonel çalışma hayatını sürdüren Güven, Vietnam, Güney Kore, Mısır, İngiltere Genel Merkez ve son olarak Endonezya gibi pek çok farklı ülke ve coğrafyada üst düzey pozisyonlarda çalışmalar yürütmüş bir isim. Tecrübesi ile çalışma arkadaşlarına da örnek olan Güven, yeni görevinde şirketin tüm TNA Bölge yapılanmasındaki hukuki işleri ve kurumsal ilişkilerinden sorumlu olacak.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 17:52
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını