banner1322
x

BAT ORTA VE KUZEY AVRUPA BÖLGE DİREKTÖRÜ GÖKHAN BİLGİÇ

British American Tobacco (BAT) Türkiye, Kafkaslar ve Kuzey Afrika Bölge Direktörü olarak görev alan Gökhan Bilgiç, 1 Ocak 2022 itibarıyla BAT Orta ve Kuzey Avrupa Bölge Direktörlüğü görevine getirildi.

BAT ORTA VE KUZEY AVRUPA BÖLGE DİREKTÖRÜ GÖKHAN BİLGİÇ
Endüstrideara

BAT tarafından yapılan açıklamaya göre, BAT Türkiye, dünyaya yetenek ihraç etmeyi sürdürüyor.

Bugüne kadar 45'i aşkın Türk çalışanı 15 farklı ülkede önemli görevlere getirilen BAT Türkiye'den bir yetenek ihracı da BAT Türkiye, Kafkaslar ve Kuzey Afrika Bölge Direktörü Gökhan Bilgiç ile oldu. Gökhan Bilgiç, yılbaşı itibarıyla BAT Orta ve Kuzey Avrupa Bölge Direktörü olarak Almanya, Avusturya, Estonya, Letonya, Litvanya, Polonya ve İsviçre'den oluşan dünyanın en önemli bölgelerinden birinin sorumluluğuna getirildi.

BAT'a 2013 senesinde Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Genel Müdürü olarak katılan Gökhan Bilgiç, BAT'tan önce başta Coca-Cola olmak üzere çok sayıda farklı sektörde başarılı bir kariyere sahip durumda. Bilgiç, 2017 senesinde Türkiye & Kuzey Kıbrıs ve Kuzey Afrika bölgelerinin birleşmesiyle Türkiye ve Kuzey Afrika Bölge Direktörlüğü görevine getirildi. Bilgiç, 2020 senesinde ise Kafkaslar bölgesinin de katılmasıyla Türkiye, Kafkaslar ve Kuzey Afrika Bölge Direktörlüğü görevine getirildi.

BAT Türkiye Kafkaslar ve Kuzey Afrika Bölge Direktörlüğü süresince Türkiye, Kafkaslar ve Kuzey Afrika bölgesindeki ülkelerin dönüşümüne liderlik eden Bilgiç, aynı zamanda BAT Global'e yetenek ihraç etmeye, yalın ve verimli bir organizasyon yapısı kurulmasına önderlik etti. (AA)
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını