banner1339
x

BALPARMAK'A YENİ GENEL MÜDÜR

Bu sene 40’ıncı yılını kutlayan Balparmak’ta üst düzey bir atama yaşandı. Yeni genel müdür Onur Özyurt olarak belirlendi.

BALPARMAK'A YENİ GENEL MÜDÜR
Endüstri 40 Zirvesi

40 senedir bal ve arı ürünlerini en doğal ve sağlıklı şekliyle sofralara taşıyan Balparmak’ın genel müdürlüğüne hızlı tüketim ürünleri sektörünün tecrübeli ismi Onur Özyurt getirildi. Balparmak’a katılmadan önceki iki senesini Türk markalarının Güneydoğu Asya’ya açılmasını sağlamak gayesiyle Singapur’da geçiren Onur Özyurt, yeni görevinde Balparmak ve Apitera markalarının yeni ürün ve dağıtım kanallarıyla yurtiçindeki lider konumunu sağlamlaştırmasına ve yurtdışında yeni pazarlara açılmasına öncülük edecek.
 
Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümünü bitiren Onur Özyurt, yüksek lisans derecesini aynı okulda ekonomi ve finans alanında aldı, daha sonra Harvard İşletme Okulu’nda işletme programını tamamladı. İş yaşamı süresince Türkiye, Ortadoğu ve Balkanlar’da ilaç, sağlık, eğlence, perakende ve hızlı tüketim ürünleri sektörlerinde yönetici ve yönetim kurulu seviyesinde çeşitli görevlerde yer aldı. 2013 senesinden beri Kopaş Kozmetik Genel Müdürü olarak çalışmakta olan Onur Özyurt, Aralık 2020 itibarıyla Balparmak bünyesine genel müdür olarak katıldı. Evli ve iki çocuk sahibi olan Onur Özyurt’un hobileri arasında seyahat etmek, uzun mesafe koşmak ve okumak bulunuyor.
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını