banner1114
x

AYDEM PERAKENDE VE GEDİZ PERAKENDE’YE YENİ GENEL MÜDÜR

Aydem Enerji Ticaret Grup Başkanı olan Serdar Marangoz, Ege Bölgesi’nde İzmir, Manisa, Aydın, Denizli ve Muğla illerinde elektrik perakendeciliği alanında 5 milyonu aşkın noktada 20 milyonu aşkın insana hizmet veren Aydem ve Gediz Perakende’nin Genel Müdürlük görevine getirildi.

AYDEM PERAKENDE VE GEDİZ PERAKENDE’YE YENİ GENEL MÜDÜR
Enerji Zirvesi

İzmir, Manisa, Aydın, Denizli ve Muğla illerinde elektrik perakendeciliği hizmeti veren Aydem Enerji şirketlerinden olan Aydem Perakende ve Gediz Perakende’de, genel müdür pozisyonunda görev değişikliği yaşandı. Kurum içinde yapılan atama ile Aydem Enerji Ticaret Grup Başkanı olan Serdar Marangoz, Ege Bölgesi’nde İzmir, Manisa, Aydın, Denizli ve Muğla illerinde elektrik perakendeciliği alanında 5 milyondan fazla noktada 20 milyonu aşkın insana hizmet veren Aydem ve Gediz Perakende’nin Genel Müdürü oldu. 

ODTÜ Elektrik–Elektronik Mühendisliği Bölümünü bitiren Serdar Marangoz’un sektörde 10 seneden fazla tecrübeye sahip. İş hayatına Siemens AG’de adım atan Marangoz, 2009 senesinden beri Aydem Enerji çatısı altında farklı şirketlerde üst düzey yöneticilik görevlerini icra etti; sırasıyla Aydem Elektrik Piyasası ve Regülasyon Müdürü, ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım şirketlerinde İcra Kurulu Üyesi olarak çalışmalarını yürüttü. 2019 senesinde Aydem Enerji’ye Ticaret Grup Başkanı (CCO) ve Aydem Yenilenebilir Enerji Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevlendirilen Marangoz, perakende grup şirketlerinin genel müdürü görevine ek olarak Aydem Yenilenebilir Enerji’deki Yönetim Kurulu Üyeliği sorumluluğunu da devam ettirecek. 
 

YORUM EKLE

Enerji Zirvesi

Proses Zirvesi

Dergiler