banner1013
x

AYDEM ENERJİ’NİN YENİ KAMU İLİŞKİLERİ GRUP DİREKTÖRÜ ALTAN KOLBAY

Türkiye’nin en büyük entegre enerji şirketlerinden birisi olan Aydem Enerji, yönetim kadrosunu sağlamlaştırmaya devam ediyor. Aydem Enerji Kamu İlişkileri Grup Direktörlüğü’ne sektörün tecrübeli isimlerden Altan Kolbay getirildi.

AYDEM ENERJİ’NİN YENİ KAMU İLİŞKİLERİ GRUP DİREKTÖRÜ ALTAN KOLBAY
EndüstrideAra - Haber Detay

12 bin çalışan ve 40 seneyi aşkın tecrübesiyle enerji sektörünün lider kuruluşları arasında bulunan Aydem Enerji’de önemli bir atama yaşandı. Altan Kolbay, Aydem Enerji Kamu İlişkileri Grup Direktörü olarak görevine adım attı.  
 
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünü bitiren Altan Kolbay, Galatasaray Üniversitesi’nde İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler ile Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Executive MBA yüksek lisans programlarını bitirdi. 
 
Enerji sektöründe kamu ilişkileri alanında 15 senelik tecrübesi olan ve ABD Dışişleri Bakanlığı’nın küresel kamu diplomasisi programı IVLP katılımcısı olan Kolbay, en son olarak Turcas Petrol’de Kurumsal İletişim ve Kamu İlişkileri Müdürü & İcra Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. Altan Kolbay, Aydem Enerji bünyesindeki tüm grup şirketlerinin kamu ilişkilerinden sorumlu olacak.
 

YORUM EKLE

Radyo

Proses Zirvesi

Dergiler