AYD yeni Yönetim Kurulu Başkanını seçti

AVM endüstrisini geliştirmek adına kurulan AYD (Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği) yeni Yönetim Kurulu Başkanını seçti.

AYD yeni Yönetim Kurulu Başkanını seçti
Endüstrideara

Alışveriş merkezleri endüstrisinin sorumlu bir şekilde liderliklerini yapmak ve sağlıklı gelişimlerine destek olmak amacıyla kurulmuş olan AYD’nin (Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği) 29 Mayıs 2019’da gerçekleştirdiği Olağan Genel Kurul Toplantısı’ndaki seçimde derneğin yeni Yönetim Kurulu Başkanı Profesör Doktor Hüseyin Altaş olarak belirlendi. Altaş, 2019 – 2021 yılları arasında derneğin Başkanlık görevini sürdürecek.

“FAALİYETLERİMİZE HIZLA DEVAM EDECEĞİZ” 

AYD’nin yeni Yönetim Kurulu Başkanı seçilmesinin ardından konuşma yapan Prof. Dr. Hüseyin Altaş, faaliyetlerine hızla devam edeceklerini belirtti. Konuşmasına herkese teşekkür ederek başlayan Altaş, AVM endüstrisiyle ilgili olarak farkındalıklarının yüksek olduğunu, AVM yatırımcıları olarak tüketiciler, perakendeciler ve sektörel tüm çözüm ortaklarıyla birlikte perakende sektörünün gelişimi için tam bir işbirliği çerçevesinde çalışmalarına hızla devam edeceklerini söyledi. Hukukçu ve yatırımcı olarak yönetim kuruluyla beraber sektörlerinin dinamik ve hassasiyetlerine hizmet edeceğinin de altını çizen Altaş, “Şu anda dek olduğu gibi bundan sonrasında da uzlaştırıcı bir yaklaşım ile sektör sorunlarına katkı sağlamayı hedeflemekteyim.” ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 09:19
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını