banner1112
x

ATP YATIRIMCI İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ BURCU NERGİZ OLDU

Burcu Nergiz, ATP Yatırımcı İlişkileri Müdürü olarak görevlendirildi.

ATP YATIRIMCI İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ BURCU NERGİZ OLDU
Proses Zirvesi

Türkiye yazılım sektöründe küresel piyasalara çözümler sunan ve 4 Haziran 2021 tarihinde hisseleri Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlayan ATP’de, yatırımcı ilişkileri ve sermaye piyasası uzmanı Burcu Nergiz ATP Yatırımcı İlişkileri Müdürü olarak görevlendirildi.

Burcu Nergiz’in Yatırımcı İlişkileri Müdürü olmasına ilişkin değerlendirmede bulunan ATP Genel Müdürü, Ümit Cinali, “Halka arz süreçlerinin tümünde bulunmuş ve Türkiye’nin ileri gelen kurumlarında yatırımcı ilişkileri görevini üstlenmiş bir yeteneğin şirketimize katılmasından mutluyuz. Burcu Nergiz’in katkılarıyla yatırımcılarımıza mümkün olan en iyi hizmeti sunacağımızdan eminim.”   dedi.

Borsa İstanbul ve SPK’da staj gören Nergiz, Wall Street Institute’de Planlama Asistanı olarak iş yaşamına adım attı. 2011 yılında Interlab’de Finansal Raporlama bölümüne katılan Nergiz, 2013 yılında Çuhadaroğlu  şirketine katıldı. 2018 senesine kadar Finansman, Kurumsal Risk Yönetimi ve Yatırımcı İlişkileri Uzmanı olarak şirketin halka arz sürecinde bulundu. Nergiz, 2018-2020 yılları arasında Çuhadaroğlu Kurumsal Risk Yönetimi ve Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi görevini üstlendi. 2020’de Eczacıbaşı Topluluğu’na Sermaye Piyasası Sorumlu Uzmanı olarak katılan Nergiz, Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş.’de ve Eis Eczacıbaşı İlaç Sınai & Finansal Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de Yatırımcı İlişkileri Yöneticiliği görevlerini de yerine getirmiştir. 
Finans, muhasebe ve yatırımcı ilişkileri üzerinde sertifikaları olan Burcu Nergiz, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Ruhsatı, Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 Lisansı,  Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansı ve Kredi Derecelendirme Lisansı sahibidir. İstanbul Üniversitesi Ekonometri Bölümünü bitiren Burcu Nergiz, Bilgi Üniversitesi’nde Muhasebe ve Denetim dalında yüksek lisans eğitimi almıştır.
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler