Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’na (GYO) yeni genel müdür

Gayrimenkul varlıkları ve projelerinden oluşan çeşitlendirilmiş portföyleriyle sektörünün ileri gelen firmalarından olan Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Genel Müdürlüğüne Bedri Kurdoğlu getirildi.

Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’na (GYO) yeni genel müdür
Robot Zirvesi

Perakende odaklı gayrimenkul yatırımlarıyla sürdürülebilir ve istikrarlı bir şekilde büyümeyi sürdüren Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO)’nda yeni rotayı Bedri Kurdoğlu belirleyecek. Uzun eneler boyunca TAB Gıda’da emlak ve kiralama konusunda üst düzey yöneticilik yapan Bedri Kurdoğlu, Şubat 2020 itibarıyla Ata GYO Genel Müdürlüğü görevine getirildi.

Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye bölümünün 2005 senesinde bitiren Kurdoğlu, TAB Gıda’da Emlak ve Kiralama Müdürü olarak uzun seneler yöneticilik yaptı. Bu konudaki bilgi, deneyim ve tecrübesi ile bundan böyle Ata GYO’nun başında bulunacak olan Bedri Kurdoğlu, perakende odaklı gayrimenkul varlıkları ve projelerinden oluşan, çeşitlendirilmiş bir portföy oluşturarak, hissedarlarına ve sektöre katkı sağlayan Ata GYO’nun sektördeki gücünü artırmayı sürdürecek.
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını