Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'na yeni genel müdür

Gayrimenkul varlıkları ve projelerinden oluşan çeşitlendirilmiş portföyleriyle sektörünün ileri gelen firmalarından olan Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Genel Müdürlüğüne Bedri Kurdoğlu getirildi.

Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'na yeni genel müdür
Endüstrideara

Perakende odaklı gayrimenkul yatırımlarıyla sürdürülebilir ve istikrarlı bir şekilde büyümeyi sürdüren Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO)’nda yeni rotayı Bedri Kurdoğlu belirleyecek. Uzun seneler TAB Gıda’da emlak ve kiralama alanında üst düzey yöneticilik görevini üstlenen Bedri Kurdoğlu, Şubat 2020 itibarıyla Ata GYO Genel Müdürlüğü görevine getirildi.

Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye bölümü 2005 senesinde bitiren olan Kurdoğlu, TAB Gıda’da Emlak ve Kiralama Müdürü olarak uzun seneler yöneticilik görevi yaptı. Bu alandaki bilgi, deneyim ve tecrübesi ile bundan sonra Ata GYO’nun başında yer alacak olan Bedri Kurdoğlu, perakende odaklı gayrimenkul varlıkları ve projelerinden meydana gelen, çeşitlendirilmiş bir portföy oluşturarak, hissedarlarına ve sektöre katkı sağlayan Ata GYO’nun sektördeki gücünü artırmayı sürdürecek.

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını