banner1339
x

Assan Alüminyum'da görev değişikliği

Assan Alüminyum firmasının Satış Genel Müdür Yardımcılığına Uğur Bozpınar atandı.

Assan Alüminyum'da  görev değişikliği
Enerji Zirvesi

İSTANBUL (AA) - Assan Alüminyum firmasının Satış Genel Müdür Yardımcılığı görevine Uğur Bozpınar getirldi.

Konuyla ilgili olrak firma tarafından yapılan açıklamaya göre, Türkiye'nin yassı alüminyum sektörünün ileri gelen üreticilerinden birisi olan Assan Alüminyum, satış organizasyonunu tekrardan şekillendirdi.

İş süreçlerinde uçtan uca verimlilik ile müşteri memnuniyetinin sürdürülebilirliğinin sağlanması maksadıyla gerçekleştirilen yeniden yapılandırma kapsamında satış genel müdür yardımcılığı pozisyonu oluşturuldu. 2002 senesinden beri Assan Alüminyum çatısı altında başarılı çalışmalarına devam eden Uğur Bozpınar, bu göreve getirldi.. Bozpınar, görevini şirketin genel müdürü Göksal Güngör'e bağlı olarak icra edecek.

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitiren Uğur Bozpınar, MBA'ini de aynı üniversitede tamamladı. İş yaşamına Assan Alüminyum’da satış uzmanı olarak aım atan, inşaat ve distribütör satış müdürü görevine kadar yükselen Bozpınar, şirketteki son yapılandırma kapsamında satış genel müdür yardımcısı olarak kendisine bağlı direktörlükleri ve tüm satış organizasyonunu idare edecek.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2019, 11:43
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını