banner1043
x

Aşkale Çimento YKB Lütfi Yücelik’in iş gündemi…

Sistem verimliliğinin ürüne yansıtılması büyük önem taşıyor

Aşkale Çimento YKB Lütfi Yücelik’in iş gündemi…
EndüstrideAra5

En çok tercih edilen marka hedefiyle çalışmalarının sürdüğünü ifade den Yücelik, "Sistemlerin verimli olarak değerlendirilmesi ve nihai ürüne yansıtılması bizim için büyük önem taşıyor" dedi.
Teknolojik gelişmeler ve çevresel etkenlerle alakalı yeniliklerde sektörde öncü olmaya devam ediyoruz. Rekabetçi yapılarını korumak adına yatırımlarının sürdüğünü kaydeden Yücelik, kapasite artırımı yatırımlarıyla gelişimlerini sağlarken, olası satın almalarla da büyümeye, teknolojik gelişmeler ve çevresel etkenlerle alakalı yeniliklerde sektörde öncü olmaya devam ettiklerini belirtti. 
En çok tercih edilen marka hedefiyle çalışmalarının sürdüğünü ifade den Yücelik, "Burada sistemlerin verimli olarak değerlendirilmesi ve nihai ürüne yansıtılması bizim için büyük önem taşıyor. Özellikle teknolojik gelişmeler ve çevresel etkenlerle alakalı yeniliklerde sektörde öncü olmaya devam ediyoruz. İnşaat gibi, insan ve çevre unsurlarının öne çıktığı sektörlerde faaliyet gösteriyoruz. Bu nedenle tüm faaliyetlerimizde iş güvenliğini, çevre ve kalite politikalarını öncelikli görev olarak gözetiyoruz. ‘’ dedi.

YORUM EKLE

Enerji Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler