banner1322
x

ARAS KARGO’DA ÜST DÜZEY ATAMA

Aras Kargo’da üst düzey atama gerçekleştirildi. Beş yıldır Aras Kargo İç Denetim Başkanı görevini sürdüren Onur Aytekin, bundan böyle şirketin Operasyon Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapacak. 

ARAS KARGO’DA ÜST DÜZEY ATAMA
Endüstri 40 Zirvesi

Onur Aytekin, Aras Kargo Operasyon Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. Aytekin lisans eğitimini Galatasaray Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladıktan sonra mesleki kariyerine 2007 yılında Garanti Bankası Teftiş Kurulu’nda başladı. Sırasıyla Şube Yatırım Merkezi Denetimleri Müdürü, Genel Müdürlük Birimleri Süreç Denetimleri & Teftiş Kurulu İK Yönetimi Müdürü ve son olarak Kredi & Sermaye & İş Modeli & Yönetim Risklerinden Sorumlu İç Denetim Müdürü pozisyonlarında görev aldı. Aytekin, 2017 yılı itibarıyla İç Denetim Başkanı olarak çalışmaya başladığı Aras Kargo’da Operasyon Genel Müdür Yardımcılığına atandı.

“OPERASYON ŞİRKETİNDEN TEKNOLOJİ ŞİRKETİNE EVRİLDİK”

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Aytekin, “Aras Kargo olarak müşterilerin beklentisi doğrultusunda, teknoloji odaklılığı ön planda tutuyoruz. Hizmet sunarken yeni dünya düzeniyle uyumlu, yapay zeka, büyük veri ve ürün/hizmet, kişiselleştirme olanaklarının yer aldığı bir önceliklendirme yapıyoruz. Dağıtım ve teslimat, operasyon faaliyetleri ve müşteri deneyimi gibi işimizin tüm aşamalarını artan tüketici beklentileriyle uyumlu hale getirmek için süreçlerimizi yeniden tasarladık. 2016 yılında başladığımız uçtan uca yatırımlarımız sayesinde “Operasyon” şirketinden “Teknoloji” şirketine evrildik. Sektör lideri olarak çalışmalarımızı sürdürme kararlılığındayız.” ifadelerini kullandı. (AA)

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını