banner1322
x

Ant Yapı’da Genel Koordinatör Ataması…

Türkiye’nin en önemli proje geliştirme firmalarından olan Ant Yapı’da üst düzey atama gerçekleşti. Buna göre Fatma Çelenk, Ant Yapı’nın yeni Genel Koordinatörü oldu.

Ant Yapı’da Genel Koordinatör Ataması…
Endüstrideara

Ant Yapı, Türkiye’nin en önemli proje geliştirme firmalarından biri. Uluslararası arenada en fazla iş yapan 86 müteahhitten biri olma özelliğine de sahip Ant Yapı’da Genel Koordinatörlük pozisyonunda atama gerçekleştirildi. Buna göre Fatma Çelenk, firmanın yeni Genel Koordinatörü oldu. Çelenk, görevi gereğince Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Koordinatörlüğü’nün yanı sıra kurumsal iletişimden de sorumlu olacak.

FATMA ÇELENK KİMDİR?

Fatma Çelenk Mimar Sinan Üniversitesi mezunudur. Kariyerine TRT’de başlayan Çelenk sonrasında İngiltere Pinewood Stüdyoları’yla ABD Universal Stüdyoları’nda sinema ve televizyon endüstrisi alanlarında proje bazlı çalışmalar yapmıştır. Daha sonra Doğan Grup’ta Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini yürüten Çelenk, profesyonel iş hayatını Orsa Stratejik İletişim Danışmanlığı’na geçerek şirket ortağı-yönetim kurulu üyesi olarak sürdürmektedir.
 

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 15:46
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını