banner1322
x

ALD Automotive Türkiye’ye yeni Operasyon Direktörü

Oğuzhan Avdan, 1 Ekim 2019  tarihiyle itibarıyla ALD Automotive Türkiye'nin Operasyon Direktörlüğü pozisyonuna atandı. Avdan, yeni görevinde Satış Sonrası Hizmetler (bakım, onarım, sigorta, lastik, trafik işlemleri ve yedek araç) ve kontrat süresi dolan araçların ikinci el satış faaliyetlerini iadsre edecek.

ALD Automotive Türkiye’ye yeni Operasyon Direktörü
Endüstri 40 Zirvesi

Çeşitli çok uluslu ve yerel şirketlerde 20 seneyi aşkın bir süre boyunca yöneticilik deneyimi ve bilgi birikimine sahip olan Oğuzhan Avdan, ALD Automotive Türkiye’nin İcra Kurulunda da bulunacak.

Atamayla ilgili  olarak bir açıklama yapan ALD Automotive Türkiye CEO’su Timur Kaçar şöyle konuştu:
‘’Oğuzhan Bey, otomotiv sektöründe, özellikle Satış Sonrası Hizmetler konusunda20 yılı aşkın tecrübeye sahip olup, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın Satış Sonrası Hizmetler konusundaki beklentilerine de hakimdir. Şirketimize katkıları ile müşterilerimiz ve işortaklarımız için hizmet kalitemizi daha ileriye taşıyacak, inovatif ve sürdürülebilir çözümler sunmaya devam edeceğiz’’ 

İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitiren Oğuzhan Avdan, yüksek lisans eğitimini yine aynı üniversite ve bölümde bitirdi. Sonrasında Yeditepe Üniversitesi e-ticaret yüksek lisans programından mezun oldu.

Profesyonel iş  yaşamına 1996 senesinde Ford Otosan'da Garanti ve Servis Mühendisi olarak adım atan Avdan, 1999 senesinde Borusan Otomotiv ailesine katıldı. Aynı firmada Müşteri İlişkileri Müdürü, 6 Sigma Proje Müdürü ve Satış Sonrası Hizmetler Müdürü olarakgörevı alan Avdan, 2010 senesinde ise BRISA Bridgestone şirketinde Orijinal Ekipman Satış Direktörü olarak çalışmaya başladı ve Perakende Direktörü ve ardından da Girişimcilik Direktörü pozisyonlarında görev aldı. Avdan, 1 Ekim 2019 itibariyle ALD Automotive Türkiye’ ailesine katıldı.
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını