banner1322
x

Alarko Carrier’da Yeni Yapılanma…

İklimlendirme sektörünün öncü isimlerinden Alarko Carrier, 2019 yılı itibariyle organizasyon yapısında büyük değişikliklere gitti.

Alarko Carrier’da Yeni Yapılanma…
Endüstrideara

Su basınçlandırma, ısıtma, soğutma ve havalandırma alanlarında yarım asrı aşkın tecrübesiyle alanının önde gelen isimlerinden olan Alarko Carrier’ın organizasyon yapısında büyük değişiklikler yaşandı. Buna göre 1993 yılından bu yana Genel Müdürlük pozisyonundaki Önder Şahin İcra Kurulu Başkanlığı’na atanırken, Şahinden boş kalan koltuğu 2006 yılından beri Alarko Carrier ailesinde olan Cem Akan doldurdu.

Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna Hırant Kalataş’ın atandığı organizasyon yapı değişikliliğinde, Murat Çopur ise Fabrikalardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine getirildi. Buna göre Kalataş, satış sonrası hizmetler, pazarlama ve sistem satış faaliyetlerinin yönetiminden sorumlu olacak.

HIRANT KALATAŞ KİMDİR?

İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Hırant Kalataş, 1984 yılından bu yana Alarko Carrier bünyesinde çalışmaktadır. Alarko Carrier’a 35 yıla yakındır hizmet veren Kalataş, sektördeki tecrübesi göz önüne alınarak Alarco Carrier Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı. Kalataş böylelikle yeni görevinde satış sonrası hizmetler, pazarlama ve sistem satış faaliyetlerinin yönetiminden sorumlu olacak.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 13:57
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını