banner1322
x

Alarko Carrier’da Genel Müdür Ataması…

İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından olan Alarco Carrier’a organizasyon yapısı değişikliği gereğince yeni Genel Müdür atandı.

Alarko Carrier’da Genel Müdür Ataması…
Enerji Zirvesi

Alarko Sanayi ve Ticaret A.Ş, iklimlendirme alanında 1954’te faaliyet göstermeye başladı. 1998’de sektörünün öncü firması olan Carrier ile birleşen Alarko Sanayi ve Ticaret A.Ş, dünya çapındaki kalitesine Alarko Carrier olarak devam ettiriyor. Isıtma, soğutma, su basınçlandırma ve havalandırma alanlarında sunduğu çözümlerle başarısından sıkça söz ettiren firma, 2019 yılı itibariyle organizasyon yapısında değişikliğe gitti. Buna göre 1993 yılından bu yana şirket bünyesinde Genel Müdürlük pozisyonunda bulunan Önder Şahin İcra Kurulu Başkanlığına getirilince kendisinden kalan boş koltuğu 2006 yılından beri Alarko Carrier ailesinde bulunan Cem Akan getirildi.

Cem Akan, 2006 yılında Alarko Carrier’da Bütçe ve Raporlama Müdürü olarak çalışmalarına başladı. 2009’dan beri ise Finans ve İdare Müdürlüğü yapan Akan, 2019 yılı itibariyle Alarko Carrier’ın Genel Müdürlük pozisyonuna atandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 13:56
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını