banner1322
x

AKTİF BANK’TA BÜYÜK ATAMA

Türkiye’nin en kapsamlı finansal teknolojiler ekosistemi olarak faaliyetlerini devam eden Aktif Bank’ta Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcılığı görevine finans ve bilgi teknolojileri alanında engin tecrübeye sahip olan Kadir Mustafa getirildi.

AKTİF BANK’TA BÜYÜK ATAMA
Endüstrideara

Kurulduğu ilk günden beri sürdürdüğü teknoloji yatırımları ile Türkiye’nin en büyük finansal teknolojiler ekosistemi olan Aktif Bank’ta Bilgi Teknolojileri Grubu’na yeni bir isim önderlik edecek. Kadir Mustafa Öztürk, Haziran 2021 itibarıyla Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı olarak Aktif Bank ailesine katıldı.

İstanbul Teknik Üniversitesi’ni bitiren Öztürk, birçok yazılım firmasında edindiği tecrübelerden sonra 2001 senesinde bankacılık sektörüne giriş yaptı. Bilgi Teknolojileri, Dijital Bankacılık ve Bankacılık Dönüşüm projeleri gibi alanlarda tecrübeleri bulunan Kadir Mustafa Öztürk; Alternatif Dağıtım Kanalları, Dijital Bankacılık alanlarında üst düzey yöneticilik yaptı. Dijital bankacılık kapsamında, internet şube, mobil bankacılık, iletişim merkezi, ATM, dijital cüzdan ve dijital altyapı geliştirme projelerinde yurt içi ve yurt dışı birçok banka geçişlerinde aktif rol üstlendi. Son olarak Yazılım Altyapılarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Öztürk, Haziran 2021 itibarıyla Aktif Bank Bilgi Teknolojileri ekibini yönetecek.
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını