banner1322
x

AGT Genel Müdürü Şirzat Subaşı’nın iş gündemi...

Üretim kapasitemizi ve ihracatı yüzde yüz arttırmayı planlıyoruz

AGT Genel Müdürü Şirzat Subaşı’nın iş gündemi...
Enerji Zirvesi

AGT Genel Müdürü Şirzat Subaşı, yeni yatırımlarını hayata geçirmeye devam ettiklerini belirterek yeni tesisle üretim kapasitelerini ve ihracatı yüzde 100 artırmayı planladıklarını açıkladı.

Subaşı, “2014 yılı başında start verdiğimiz MDF üretimiyle bir sanayi kuruluşu için çok kısa diyebileceğimiz bir sürede ülkemizin en etkin ve takip edilen üreticisi olduk. Hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlardan aldığımız yoğun talepleri karşılamak için mevcut üretim kapasitemizi artırmamız şarttı. Bu nedenle öncelikle geçen yıl İran yatırım kararımızı alarak yola çıktık. Ardından da bu yıl kurulduğumuz bölgede 2. MDF yatırımı kararını alarak sektöre ve ülkemize önemli üretim hacmi kazandırmış olduk. Bu yatırımlarla birlikte ülke ekonomisinin yanında istihdama da önemli katkılarda bulunacağız. Hayata geçirdiğimiz her yatırım AGT’nin bir dünya şirketi olma yolundaki adımları hızlandıracak. Ayrıca bu yatırım AGT’nin sektöründeki ihracat liderliğini de pekiştirerek oyun alanımızın artık dünya olduğunu da tescilleyecek.” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa mustafa coşkun
mustafa mustafa coşkun - 4 yıl Önce

iyi akşamlar hayirli işler bol kazançlar dilerim 1 haftadır sizleri izliyorum gerçekten agt yöneticileri sizler işlerinizde basarilar dilrım calişanına deger veren bir kuruluş tesekürler rabbim sizlere cok coook versin ıyı geceler

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını