banner1116
x

ADEO SİBER GÜVENLİK’İN YENİ SATIŞ MÜDÜRÜ OSMAN AKSU

Yurt içi ve yurt dışı bilişim sektörü üreticileri ve iş ortaklarına, uçtan uca siber güvenlik hizmetlerini yüksek kalite ve uzman insan kaynağı ile beraber sağlayan, MDR (Managed Detection and Response) alanında Türkiye’de ilk ve lider konumda olan ADEO Siber Güvenlik’in yeni Satış Müdürü Osman Aksu oldu.

ADEO SİBER GÜVENLİK’İN YENİ SATIŞ MÜDÜRÜ OSMAN AKSU
Proses Zirvesi

Pazarlama İletişimi yükdek lisansınu 2020 senesinde tamamlayan Osman Aksu, bilişim sektöründeki iş hayatına 2002 senesinde Arı Bilgisayar’da Teknoloji Satış ve Destek Uzmanı olarak adım attı. Aksu, sırasıyla Bimtaş’ta Altyapı Mühendisi, Probil’de Saha Destek Mühendisi, Proline Teknik Müşteri Yöneticisi olarak ve Hewlett-Packard Enterprise’da Saha Destek Danışmanı görevlerinde yer aldı. 

Kurumsal firmalarda destek hizmetleri alanında da yüksek tevrübeye sahip olan, kritik iş sistemleri, sanallaştırma, güvenlik duvarı, XaaS, depolama ve sunucu sistemleri konularında satış, satış öncesi ve satış sonrası destek hizmetleri alanında uzmanlaşan Osman Aksu, 2015 yılında Artı&Artı’da Kurumsal Müşteri Yöneticisi olarak görev aldıktan sonra, 2019 yılında veri merkezli konular için Datacore Bilgi Sistemleri’nde Kıdemli Müşteri Yöneticisi olarak görev yaptı. 

Geçtiğimiz sene iş dünyasının siber güvenlik hizmetlerine farklı bakış açısı ve pandeminin etkisi ile hizmet cirosunu yüzde 50’nin üzerinde büyüten ADEO’nun büyüme hedeflerinde etkin rol üstlenerek markaya değer katacak olan Osman Aksu, yapılan atama ile ADEO’nun Satış Müdürü olarak belirlendi. 

YORUM EKLE

Enerji Zirvesi

Proses Zirvesi

Dergiler