banner1322
x

Abdi İbrahim’de atama

Türkiye’de ilaç sektörüne yön veren isim olan Abdi İbrahim’de gerçekleşen atamaya göre Kamu İlişkileri ve Kurumsal İletişim Direktörü Dr. M. Oğuzcan Bülbül oldu.

Abdi İbrahim’de atama
Endüstrideara

Türk ilaç sanayine liderlik eden asırlık firma, yüksek deneyime sahip kadrosunu güçlendirmeye ve sektörde her geçen gün hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Kamu İlişkileri ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü pozisyonuna alanının deneyimli ismi Dr. M. Oğuzcan Bülbül’ü getiren Abdi İbrahim, sürdürülebilir iletişim anlayışını Bülbül’e bıraktı.

DR. OĞUZCAN BÜLBÜL KİMDİR?

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin İşletme Bölümü’nden mezun olan Dr. Oğuzcan Bülbül, Yüksek Lisans eğitimini ise Columbia Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler ve Kamu İlişkileri Fakültesi Kamu Yönetimi’nde tamamlamıştır. Doktorasını Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde Finans Bölümü’nde tamamlayan Bülbül, profesyonel iş hayatına Rekabet Uzmanı olarak Türkiye Rekabet Kurumu’nda başlamıştır. Abdi İbrahim bünyesine katılmadan önce Anadolu Efes’te yöneticilik yapmış olan Bülbül son olarak Kamu İlişkileri ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine atanmıştır. 

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 18:18
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını