3M’DEN GURUR VERİCİ BİR ARTAMA

3M'in Çin, Hong Kong ve Taiwan Bölgesi Tedarik Zinciri ve Lojistik Operasyonları Müdürü olarak Tamer Güneş belirlendi.

3M’DEN GURUR VERİCİ BİR ARTAMA
EndüstrideAra - Haber Detay

3M’in dünya çapındaki en önemli operasyon merkezlerinden birisi durumnda olan Çin, Hong Kong ve Taiwan Bölgesi bundan böyle bir Türk’ün imzasını taşıyacak. 3M’de 9  seneyi ardında bırakan Tamer Güneş 3M Çin, Hong Kong ve Taiwan Bölgesi Tedarik Zinciri ve Lojistik Operasyonları Müdürlüğü görevine atandı.

3M ailesine 2011 yılında Türkiye Üretim Müdürü olarak adım atan Güneş, sırasıyla Türkiye Uretim ve Tedarik Zinciri Müdürü, devaminda Isvicre merkezli olarak CEEMEA Tedarik Zinciri Müdürü ve son olarak da EMEA Tüketici Ürünleri Grubu Üretim ve Tedarik Zinciri Müdürü olarak artan sorumluluklarıyla çeşitli liderlik rollerinde yer aldı..

3M’e katılmadan önce 9 y sene süresince Türkiye'de Unilever’de planlama ve üretim alanlarında çeşitli görevlerdeyer alan Tamer Güneş, eğitimini ise İstanbul Atatürk Fen Lisesi’nin ardından 2001 senesinde mezun olduğu Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde bitirdi.

Bu önemli görevde Çin, Hong Kong ve Taiwan Bölgesindeki Tedarik Zinciri ve Lojistik Operasyonlarından sorumlu kişi olacak ve Şangay’da yürüteceği görevine 1 Aralık 2020 itibarıyla başlayacak.

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Proses Zirvesi

Dergiler