Schneider Electric IT Birimi Çözüm Satış Müdürü Burak Özyol'un iş gündemi...

Bilgi paylaşıldıkça çoğalır, biz de Schneider Electric çalışanları olarak daha iyi bir gelecek için herkesi bilinçlendirmeye ve bildiklerimizi anlatmaya çalışıyoruz diyen Schneider Electrik IT Birimi Çözüm Satış Müdürü Burak Özyol, Schneider Electric'in yakın geleceğini anlattı.

Schneider Electric IT Birimi Çözüm Satış Müdürü Burak Özyol'un iş gündemi...
Endüstrideara

Schneider Electric'in 11 - 12 Ekim arasında Zorlu PSM'de gerçekleşen Innovation Summit etkinliğinde konuştuğumuz Schneider Electrik IT Birimi Çözüm Satış Müdürü Burak Özyol, "Dijitalleşmeyi yaşadığımız dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için kullanıyoruz." dedi.

Dijitalleşmenin getirdiği yeni teknolojilerle birlikte yenilebilir, verimli ve sürdürülebilir enerjilere tüm insanlık gibi Schneider Electric olarak biz de yoğunlaşıyoruz diyen Schneider Electrik IT Birimi Çözüm Satış Müdürü Burak Özyol, şirketçe gerçekleştirmeye çalıştıkları akıllı şehir projelerinden de bahsetti.

"Şirketimizin hedefi 2030 yılında 0 karbon emisyonu."

Gelişen teknolojinin getirilerini proses verimliliği, enerji verimliliği ve çevre verimliliği konu başlıkları altında irdelediklerini vurgulayan Özyol, "1,5 derecelik karbon emisyonunun uygunluğu tartışılırken, biz şirketçe 2030 yılında 0 kabon emisyonu hedefindeyiz." dedi.

Tüm katılımcıların sorularını teker teker yanıtlayan Schneider Electric ekibinin gerçekleştirdiği etkinlik tüm davetlilerden tam puan aldı.

Zorlu PSM'de gerçekleşen Innovation Summit etkinliği, bu akşam sona eriyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2018, 16:09
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını