İnfoTRON 3DS-PLM Teknik Yöneticisi Ayşe Kayhan'ın iş gündemi...

ENOVIA'nın modüler olarak kurulan ve kurumun gelişen iş süreçlerine bağlı olarak ölçeklenebilen yapısı sayesinde en temel iş süreçlerinden başlayarak şirketin stratejik gelişme planına bağlı olarak gelişmesi en önemli özelliğidir.

İnfoTRON 3DS-PLM Teknik Yöneticisi Ayşe Kayhan'ın iş gündemi...
Endüstrideara

3 boyutlu yazıcı teknolojileri, (3D Printing), 3 boyutlu tarama, sanal gerçeklik (VR),simülasyon, yapı bilgi sistemleri (BIM), ürün yaşam döngüsü (PLM) gibiçözümleri Türkiye’nin önde gelen firmalarına sunan infoTRON, PLM platformuENOVIA'nın sektöre özelkurgulanmış endüstri çözümleri ile iş süreçlerini yönetiyor.

Ayşe Kayhan "Türkiye’de geliştirilen çoğu endüstriyel üründe infoTRON’un bir katkısı bulunuyor, bu bir3B yazıcıdan çıkmış hızlı prototip veya ön seri parça olabilir, veya birotomotiv parçasının CATIA ile mühendislik çizimi olabilir, ya da ürünün baştansona endüstriyel tasarımından mühendisliğine, kalıbından ön seri üretimineproje yönetimi yapılmış bir ürün olabilir. Yıllar içerisinde Aselsan, Karsan, Philip Morris, Coca-Cola, İpek Kağıt,Verifon gibi Türkiye’nin önde gelen, kendi ürününü geliştiren birçok şirketinebu tür ürün geliştirme hizmetleri veriyoruz." şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını