banner1322
x

YAPAY ZEKA VE IOT ELE ALINACAK

Advantech Global IIoT Sanal Zirvesi, “Endüstriyel IoT’de Geleceğin Trendleri” temasıyla 22-25 Eylül 2020 tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecek.

YAPAY ZEKA VE IOT ELE ALINACAK
Robot Zirvesi

CEM KARATAY -  Advantech Global IIoT Sanal Zirvesi, “Endüstriyel IoT’de Geleceğin Trendleri” temasıyla 22-25 Eylül 2020 tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecek. Etkinlik, yapay zeka ve endüstriyel IoT (IIot)’deki yeniliklerin bir sonraki sanayi devrimini nasıl şekillendirdiğini keşfetmeyi sağlayacak.

Sanal teknoloji zirvesi 22 Eylül'de başlayacak ve açılış oturumunun ardından toplam 80 konuşmacı AI ve IIoT’ye dair sunumlar yapacak.

Akıllı fabrika, endüstriyel ekipman üretimi ve akıllı otomasyon dahil olmak üzere akıllı üretim ile yapay zekaya odaklanılacak 23 Eylül'deki ikinci günden sonra üçüncü günde, akıllı şehirlerin altyapıları ile enerji, çevre ve akıllı lojistik konularına yer verilecek.

Etkinliğin son günü 25 Eylül'de ise, katılımcıların Advantech uzmanlarıyla birebir etkileşim kurmaları ve grup tartışmalarına katılarak network oluşturabilmeleri için bir network kurgusu oluşturulacak.

Sanal zirveye dünyanın her yerinden teknolojiye yön veren profesyoneller online olarak katılım sağlayabilecek. Her oturum, farklı bölgelerdeki katılımcılar için zaman farklılıklarını önlemek amacıyla iki farklı zamanda sunulacak.

"YOL HARİTASI ÇİZECEK"

Etkinliğe ilişkin konuşan Advantech Avrupa Genel Müdürü Jash Bansidhar, “Teknolojik gelişmeler, pandemi döneminde yavaşlamadı. Mühendisler ve yöneticiler, AI ve IIoT'deki en son yeniliklerden haberdar olmak istiyor. Bu sebeple bu tür etkinlikler projeleri için doğru kararları vermelerinde hayati önem taşıyor.” ifadelerini kullandı.

Bansidhar, Advantech Global IIoT Sanal Zirvesi’nin bu gruplara yol haritası çizerek, birçok fırsat sağlayacağının altını çizdi.

Advantech Global IIoT Sanal Zirvesi’ne dünyanın dört bir yanından 2 binden fazla profesyonelin katılımı bekleniyor. 

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2020, 16:12
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını