WIN Eurasia öncesinde 5G Arena lansmanı gerçekleştirilecek

Hannover Fairs Turkey ve sektör profesyonellerinin iş birliğiyle, dijitalizasyon ve Endüstri 4.0, insan-robot etkileşimi senaryoları 5G ile canlı olarak 16 Ocak’taki lansmanda test edilecek.

WIN Eurasia öncesinde 5G Arena lansmanı gerçekleştirilecek
Endüstri 40 Zirvesi

Hannover Fairs Turkey Fuarcılık öncülüğünde sektörün önde gelen  Tümleşik dijitalizasyon ve Endüstri 4.0, insan-robot etkileşimi senaryolarının 5G ile canlı olarak Türkiye’de ilk kez test edileceği 5G Arena projesinin lansmanı, 16 Ocak 2020 tarihinde Kartal’daki Schunk Türkiye Ofisi’nde gerçekleştirilecek.

Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kühnel, ENOSAD Başkan Yardımcısı Dr. Hüseyin Halıcı ve Schunk Türkiye ve Orta Doğu Ülke Müdürü Emre Sönmez’in açılış konuşmaları yapacağı lansman saat 10.00’da başlayacak.

Proje; Hannover Fairs Turkey Fuarcılık öncülüğünde, Siemens, Mitsubishi Electric, MCS, i2i Systems, SICK, Universal Robots, Schunk Türkiye, IQ Vizyon, Merlicon, Oppent, Siskon, Simtek ve Trio Mobil iş birliği ile hayata geçiriliyor.

12-15 MART’TA WIN EURASIA’DA SERGİLENECEK

Türkiye sanayisinin akıllı üretim için 5G vizyonu kapsamındaki uygulamalar, Türkiye’de ilk defa 12-15 Mart 2020 tarihleri arasında WIN EURASIA “5G Arena” özel alanında sergilenecek. 


 

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2020, 16:44
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını