WİLO, HOLOLENS 2 İLE DENETİMLERİNİ HIZLANDIRDI

Wilo, yüksek verimli pompa çözümleriyle hayatı kolaylaştırırken, denetim gücünü de HoloLens 2 teknolojisi ile güçlendiriyor.

WİLO, HOLOLENS 2 İLE DENETİMLERİNİ HIZLANDIRDI
Robot Zirvesi

Teknolojinin sağladığı avantajlardan faydalanarak sektöründe fark yaratan firmalar, bilhassa Covid-19 döneminde daha fazla ivme kazandı. Bütün dinamiklerin neredeyse baştan aşağı değiştiği son iki yıl içerisinde teknoloji, firmalar için de büyümenin itici gücü haline geldi.

Bu kapsamda yenilikçi çözümleriyle öne çıkan Wilo, son olarak HoloLens 2 ile dijital dönüşüm çalışmalarını arttırarak, uzaktan çevrimiçi kalite ve tedarikçi denetimlerinde kolaylık sağladı ve zaman kaybını önlemeye başladı.

"ALMANYA'DA ÜRETİLEN ÜRÜNÜMÜZÜ, TÜRKİYE'DE KEŞFETME İMKANI VERİYORUZ"

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Wilo Türkiye Fabrika Müdürü Nurcan Çelik, dijital gelişmelerden faydalanarak Wilo’nun dünyanın dört bir yanına yayılmış üretim tesislerindeki yatırımlarını verimli kullanmaya başladığını vurguladı.

Çelik, sözlerine şöyle devam etti: 

"Dijital dönüşüm denilen kapsamı hem ürettiğimiz ürünlerde hem teknolojik alt yapılarda oldukça fazla kullanmaya çalışıyoruz. HoloLens 2’de bu çalışmalar için verebileceğimiz başarılı örneklerden biri. Özellikle yatırım maliyetlerinin yüksek olduğu test istasyonlarının verimli kullanılmasında büyük bir ayrıcalık sağlayan bu teknoloji ile denetimlerimizi de hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Örnek verecek olursak Almanya’da üretimi gerçekleştirilen dalgıç pompa sistemlerini, Türkiye’deki yatırımcılara uzaktan izleme ve keşfetme imkanı sağlıyoruz. Bu da her iki taraf için hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlıyor." 
 

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2022, 17:49
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını