banner1322
x

Ürün taşımacılığında devrimsel yenilik

Adaptif imalat için ürün taşımacılığında bir devrim yaşanıyor. Kullanıcı dostu ACOPOStrak esnek taşıma sistemi ile B&R, üretim ekonomisini ve verimliliğini tamamen yeniden tanımlıyor.

Ürün taşımacılığında devrimsel yenilik
Enerji Zirvesi

B&R'ın kısa süre önce piyasaya sunduğu ACOPOStrak, hızlı taşıma üniteleri ile yiyecek içecek sektöründe tek ürün üretiminde bir taşımacılık çözümü haline geliyor.

HER SEVİYEDE VERİMLİLİK

POWERLINK, openSAFETY, OPC UA ve PackML gibi açık standartlarla B&R, kusursuz ve üreticiden bağımsız bir iletişim imkanı sağlıyor. Bu da şirketin, paketleme sektörünün geleceğini benzersiz genel tesis verimliliği (OEE), azaltılmış toplam sahip olma maliyeti (TCO) ve öngörülebilir bakım ile yeniden belirlediğini gösteriyor.

ENDÜSTRİYEL IOT İÇİN EDGE-COMPUTING

Esnek Edge mimarisi ve güçlü APROL çözümleri ile B&R, dijital dönüşümün öncüsü oluyor. B&R Edge-Controller veri kaynaklarının analizlerini uygulayıp sensörden Cloud’a kadar tüm operatif seviyelerde şeffaf bir erişim imkanı sunuyor. Böylece tesis işletmecileri, makinaların performans değerlerini doğrudan etkileyen hedeflenmiş ayarlamaları yapabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2018, 10:57
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını