banner1322
x

Türkiye’yi 200 üretici temsil edecek

Almanya’da 20-24 Nisan’da düzenlenecek endüstriyel teknoloji fuarı Hannover Messe’de Türkiye’yi 200’e yakın üretici temsil edecek.

Türkiye’yi 200 üretici temsil edecek
Endüstrideara

Geleceğin fabrikaları için yeni bir yol haritası belirlemeye hazırlanan endüstriyel teknoloji fuarı Hannover Messe, 20-24 Nisan 2020 tarihleri arasında Almanya’da düzenlenecek ve fuarda Türkiye’yi 200’e yakın üretici temsil edecek. 

Fuarda Türkiye’den 200’e yakın şirket, yeni yatırım kararlarını etkileyecek Endüstri 4.0 yeniliklerini görme imkanı bulacak. 

İmalat sektöründe start-up’lara yönelik artan talep doğrultusunda Genç Teknoloji Girişimleri (Young Tech Enterprises) adlı start-up programı da 250 start-up’ın katılımıyla gerçekleştirilecek. 

Fuarın ayrılmaz bir parçası olan Endüstri 4.0 Forumu’nda çalışabilirlik, güvenlik, güvenlik ve standartlarını kapsayan yenilikler de yer alacak.

START-UP’LARA ODAKLANACAK

Start-up alanındaki program, fuarın yanı sıra forum, sunumlar, B2B iş görüşmeleri ve atölye çalışmalarını kapsıyor.

Yapay Zeka, Endüstri 4.0 ve Enerji Dönüşümüne yoğunlaşan fuar, “Start-up’lar ve KOBİ’ler arasında iş birliği”, “Startup’ların nihai amaçları”, “Startup’lar konusunda medyada farkındalık” “3D yazıcılara giriş” ve “Heyecan ile tecrübeyi nasıl birleştirirsiniz?” gibi konu başlıklarını masaya yatıracak.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2021, 15:44
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını