banner1013
x

TÜRK ŞİRKETİNDEN ULUSLARARASI BAŞARI

İnfrasis Siber Mühendislik, F5 Networks’ün, dünyada sadece 49 firmanın yer aldığı “Guardian Profesyonel Hizmet Programı”na katılan ilk Türk siber güvenlik şirketi oldu.

TÜRK ŞİRKETİNDEN ULUSLARARASI BAŞARI
EndüstrideAra1

Türkiye’nin ilk siber mühendislik şirketi İnfrasis Siber Mühendislik, dünya lideri olan F5 Networks’ün, dünyada sadece 49 firmanın yer aldığı “Guardian Profesyonel Hizmet Programı”na katılan ilk Türk siber güvenlik şirketi oldu.

Bilgi kaynaklarının güvenliği, verimliliği, etkin kullanımı, iyileştirilmesi ve düzenlenmesi alanlarında çalışmalar yürüten firma, sektörde elde ettiği başarılara bir yenisini daha ekleyerek, uygulama dağıtımı ve güvenliği çözümlerinde dünya lideri olan F5 Networks’ün yürüttüğü GUARDIAN® Profesyonel Hizmetler İş Ortağı Programı’na, “kurulum sağlayıcısı” olarak katıldı.

Şirket, programa katılmaya hak kazanmasıyla, çeşitli F5 BIG- IP bileşenlerinin çözümlerini tasarlamak, uygulamak, sürdürmek ve optimize etmek için gerekli becerilere sahip olduğunu tekrar kanıtlamış oldu.

"F5 TEKNOLOJİSİNİN SAĞLADIĞI İMKANLARDAN YARARLANACAĞIZ"

Konu hakkında açıklamalarda bulunan İnfrasis Siber Mühendislik Genel Müdürü Can Sobutay, şunları söyledi: 

“İnfrasis olarak 2012 yılından bu yana hem ülkemizde hem yurtdışında gerçekleştirdiğimiz örnek projeler ve teknik kapasitemizle F5’in GUARDIAN Profesyonel Hizmetler Programı’na dahil olan ilk ve tek Türk firması olmaktan gurur duyuyoruz. Böylece bir Türk siber mühendislik firması olarak, dünyada bu yeterliliğe sahip 49 firmadan biri olduk. Bu iş birliği, F5 teknolojisinin sağladığı tüm imkanlardan müşterilerimizin yararlanmasına yardımcı olmak için ihtiyacımız olan erken eğitim ve en iyi uygulama kaynaklarına erişimimizi sağlıyor. Bu ayrıcalığımızla birlikte, ülkemizin kendi alanında teknik sertifikasyon açısından en kuvvetli firması olarak yurt içinde ve yurt dışında güvenilir bir danışman olmaya devam ediyoruz.” 

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2020, 14:09
YORUM EKLE

Radyo

Halıcı

Dergiler