TOSB'de, sanayide dijital dönüşüm konuşulacak

Türkiye’de ilk kez 'bir organize sanayi bölgesinde' bugün düzenlenecek 'Sanayide Dijital Dönüşüm Zirvesi ve Sergisi' ile sanayide dijital çözüm örnekleri bir arada sunulacak.

TOSB'de, sanayide dijital dönüşüm konuşulacak
Endüstrideara

Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Inovasyon Merkezi'nin koordinatörlüğünde 27 Aralık Perşembe günü (bugün) TOSB Bölge Müdürlüğü’nde gerçekleştirilecek etkinlikte sanayide dijital dönüşüm tartışılacak. Açılış konuşmasını TOSB Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Burhanoğlu’nın yapması beklenen etkinliğe sanayide dijital dönüşümde rol alan markaların dijital çözüm örnekleri yatırımcılarla buluşacak. Etkinliğin gerçekleştirileceği TOSB İnovasyon Merkezi; TOSB’daki firmaların ve çalışanların yeni teknolojileri hızlı biçimde deneyimlemesi için ortam sunmayı, başarılı startuplar ile TOSB üyelerini biraraya getirip gelişimlerini sağlamayı ve otomotiv sektörüne kazandırmayı hedefliyor.

BAŞLIKLAR ROBOT TEKNOLOJİSİNDEN IOT’YE KADAR UZANIYOR

Zirvede; yeni nesil taşıyıcı robotların dijital dönüşüme etkisi başta olmak üzere, katmanlı üretim teknolojileri, kestirimci bakım ve kestirimci kalite’nin üretim süreçlerine uygulanışı, üretim hatlarının dijital dönüşümünde simülasyon çözümleri, kağıt ve kutudan, etkileşimli ve oyunlaştırılmış inovasyon yönetimine, endüstriyel IOT ile tasarruf ve verimlilik fırsatlarına, IOT, AR ve AI uygulamalarına kadar uzanan birçok konunun masaya yatırılması hedefleniyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 14:51
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını