banner1322
x

TAYSAD TEDARİK ZİNCİRİNDE DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜ ELE ALACAK

TAYSAD'ın “Dijital Dönüşüm” ana temasıyla düzenlenecek "Tedarik Zinciri Konferansı", alanında uzman birbirinden değerli isimleri ağırlayacak.

TAYSAD TEDARİK ZİNCİRİNDE DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜ ELE ALACAK
Endüstri 40 Zirvesi

Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği TAYSAD'ın otomotiv sektörünün dönüşümü ışığında hem küresel hem ulusal ölçekte tedarik zincirini çevreleyen gelişmelerin ele alınacağı "Tedarik Zinciri Konferansı", 30 Haziran 2022 tarihinde İstanbul Maltepe'deki Elite World Asia’da gerçekleşecek.

KONFERANSIN ANA TEMASI DİJİTAL DÖNÜŞÜM

TAYSAD tarafından ilk kez ve "Dijital Dönüşüm" ana temasıyla düzenlenecek konferans, alanında uzman çok sayıda değerli ismi konuk edecek. 

Tedarik zincirinin geleceği noktasında sektörün tüm paydaşlarına rehberlik etmeye hazırlanan organizasyonda katılımcılar da network'lerini geliştirme fırsatını yakalayabilecek.

ATILMASI GEREKEN ADIMLAR PAYLAŞILACAK, YAŞANAN GELİŞMELER AKTARILACAK

Konferans, TAYSAD Yönetim Kurulu Üyesi Tülay Hacıoğlu Şengül’ün açılış konuşması ile başlayacak. Etkinlikte Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Gülçin Büyüközkan da “Tedarik Zincirinde Dijital Dönüşüm” başlıklı konuşmasında; dijital dönüşüm özelinde sektörde atılması gereken adımları ele alacak.

Norm Holding Tedarik Zinciri Direktörü Mehmet Karaca Norm Holding’deki örnek uygulamaları paylaşırken, İstanbul Üniversitesi Tedarik Zinciri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet Erdal ise lojistikte dijital dönüşüm kapsamında yaşanan gelişmeleri aktaracak.

İYİ UYGULAMADA COŞKUNÖZ METAL FORM VAR

Konferansın öğlenden sonraki ikinci bölümü, PwC Ortağı ve Tedarik Hizmetleri Lideri Dr. İsmail Karakaş’ın konuşması ile başlayacak. Karakaş konuşmasında, “Satınalmada Dijital Dönüşüm” konusu ile ilgili bilgilendirmelerde bulunacak.

Etkinlikte "İyi Uygulama Coşkunöz Metal Form" başlığı altında; 

  • Müşteri ve Üretim Planlama Müdürü Adem Akan Gözübüyük, “Müşteri Sefer Formlarının Sistem Entegrasyonu”,
  • Lojistik Mühendislik ve Operasyonlar Müdürü Eda Bozyel “Sevkiyat Sürecinde RFID Uygulaması”,
  • Malzeme Planlama Müdürü Zeynep Mete de “Hammaddelerin ASN ile Mal Kabul Yapılması” konularıyla ilgili sunumlar yapacak.

TEDARİK ZİNCİRİNDE KRİZ VE FIRSATLAR MASAYA YATIRILACAK

Konferansta "Tedarik Zincirinde Kriz ve Fırsatlar" başlıklı bir panel de düzenlenecek. Moderatörlüğünü KPMG Gümrük ve Dış Ticaret Hizmetleri Bölüm Başkanı, Vergi Bölümü Şirket Ortağı Murat Palaoğlu'nun üstlendiği panelin konuşmacıları arasında; Ford Otosan Malzeme Planlama ve Lojistik Lideri Gökşen Töre Sancak, Bosch Lojistik Direktörü Ersin Öztürk, Borçelik İcra Kurulu Üyesi Güvenç Temizel ve Ekol Global Büyüme Direktörü Mehmet Şahintürk bulunuyor.

Tedarik Zinciri Konferansı, Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Uysal’ın kapanış konuşmasının ardından sona erecek.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2022, 11:31
YORUM EKLE

Huawei

Proven

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını