banner1322
x

TAK-ÇALIŞTIR DÖNÜŞTÜRÜCÜLERİ VE İN-LİNE FİLTRELERİ SUNACAK

Banner Engineering Türkiye Operasyonlar ve Teknik Müdürü Can Yiğit, Zirve'de dijitalleşme ve Endüstri 4.0’a geçiş yapmak isteyen kullanıcılar için sunacakları ürünlerle sağlayacakları avantajları anlattı.

TAK-ÇALIŞTIR DÖNÜŞTÜRÜCÜLERİ VE İN-LİNE FİLTRELERİ SUNACAK
Endüstrideara

Banner Engineering, 3. Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisi’nde yeni ürünleri S15 serisi dönüştürücüleri ve in-line filtrelerini sunacak.

"YENİ PROJELERİN GELİŞİMİNE KATKI SAĞLADIK"

Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisine ilk yılından itibaren katılan Banner Engineering yenilikçi çözümlerini katılımcılara aktarmak ve üretim süreçlerine katkı sağlamak için Zirve’de 3. kez yerini aldı.

2021 yılı ilk yarısını değerlendiren Banner Engineering Türkiye Operasyonlar ve Teknik Müdürü Can Yiğit, “Üretimin devamlılığı için kritik öneme sahip çözümlerimizle hizmet verdiğimiz her noktada kesintisiz desteğimizi sürdürdük. Koşulların böylesi değişken olduğu böyle bir dönemde hızla yükselen yeni endüstrileri destekleyerek bu alanlardaki üretim verimliliğini arttıracak çözümlerimizi geliştirdik. Örneğin lojistik sektörü için olmazsa olmaz olan Pick-to-Light çözümlerimiz sayesinde hızla yükselen e-ticaret sektöründeki pek çok kullanıcının süreçlerinin iyileştirilmesine katkı sağladık. Otomotiv ana sanayi ve yan sanayi sektöründeki dijitalleşme atağına destek olacak şekilde geliştirdiğimiz kablosuz haberleşme ve kestirimci bakım çözümlerimizle ilgili de güzel projelere imza attık ve yeni projelerin gelişimine katkıda bulunduk” dedi. 

HANGİ ÜRÜNLERİYLE ÖNE ÇIKACAK?

3. Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisi’nde gündeme taşıyacakları yeni ürünleri açıklayan Can Yiğit, “Yeni ürün grubumuz olan, tak-çalıştır kolaylığına sahip S15 serisi dönüştürücüleri ve in-line filtreleri gündemimize alacağız. Bu ürün grubu, herhangi bir analog ya da dijital sinyali IO-Link, Modbus RTU gibi endüstriyel haberleşme protokollerine dönüştürüyor ve bunu sensörün M12 konnektör bağlantısı üzerinden gerçekleştirebiliyor. Dolayısıyla pano içinde yer kaplamadan ve ekstra besleme ihtiyacı olmadan kullanılan bu çözüm sayesinde dijitalleşme ve Endüstri 4.0’a geçiş yapmak isteyen kullanıcılar için ekonomik ve pratik bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. 

Yine aynı bağlantı yöntemine ve gövde özelliklerine sahip sinyal filtreleri sayesinde endüstriyel ortamlardaki hassas ölçüm ürünlerinin EMC’den etkilenmemesini sağlayabiliyoruz. Böylece ekonomik ve pratik şekilde sahadaki ölçümleri otomasyon sisteminize taşımaya yardımcı oluyoruz.

Bizim için zirvede ön planda tutacağımız bir başka çözümse T30R radar sensörlerimiz. Analog, dijital ve IO-Link’li modeller sayesinde yükleme rampalarında araç algılama, araç pozisyon bilgisi ve silolarda seviye uygulamaları için endüstrinin en ekonomik ve yüksek performanslı çözümüne sahibiz. Bu çözümü, yine Banner’ın geliştirdiği Pulse Pro özellikli sinyal lambalarıyla birleştirerek, örneğin bir tanktaki su seviyesini görsel olarak gösterebiliyoruz ve kullanıcılara net bir görsellik sunmuş oluyoruz. Bu konuyu, zirve sırasındaki sunumumuzda da detaylı şekilde ele alacağız” dedi.

Yiğit, “Tüm katılımcıları, yenilikçi çözümlerimizi görmek ve projelerinizi konuşmak için H16 nolu standımızda ağırlamaktan memnuniyet duyacağız” dedi. 


 

YORUM EKLE

Huawei

Proven

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını