banner1322
x

SERDAR PLASTİK TERCİHİNİ CANİAS 4.0 TEKNOJİLERİ İÇİN KULLANDI

Türk Teknoloji firması Industrial Application Software (IAS) ve Serdar Plastik'in hayta geçirdiği iş birliği kapsamında, Serdar Plastik, dijital dönüşüm sürecinde rehber olarak IAS'yi tercih etti.

SERDAR PLASTİK TERCİHİNİ CANİAS 4.0 TEKNOJİLERİ İÇİN KULLANDI
Endüstrideara

IAS tarafından yapılan açıklamaya göre, başta kurumsal kaynak planlama çözümü caniasERP olmak üzere otomasyon, IoT, big data, bulut, iş zekası ve e-Devlet entegrasyonları gibi pek çok çözümü bütünleşik olarak, entegre bir yapı ile hizmete sunan IAS, firmaların dijital dönüş yolculuklarına rehberlik etmeyi sürdürüyor.

30 seneyi aşkın deneyimiyle dünya genelinde 1000'i aşkın müşteri, 30 binden fazla kullanıcı ve 50'den fazla iş ortağıyla 31 ülkede 16 dilde hizmet sunan IAS, sektörünün büyük firmalarından biri olan, beyaz eşya, otomotiv ve termoteknik grubu başta olmak üzere, uzay ve havacılık sanayinin de içinde olduğu 13 ayrı sektörde, dünya çapında 65'den fazla ülkede, 200'den fazla müşterisine, yüksek teknoloji komponentlerin tasarım ve üretimini yapan Serdar Plastik ile anlaştı. Serdar Plastik A.Ş., iş süreçlerini Canias 4.0 Teknolojileri ile yönetmeyi kararlaştırdı.

IAS Yönetim Kurulu Başkanı olan Yaşar Hakan Karabiber ve Serdar Plastik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı M.Serdar Tütek'in de katılımı ile bir sözleşme toplantısı gerçekleştirdi.

Serdar Plastik A.Ş. AR-GE merkezinde bir araya gelen taraflar iş birliklerinin ilk adımını imzaladıkları sözleşme ile attı. (AA)
 

YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını