SECOMEA'NIN UZAKTAN ERİŞİM SÜRESİ: 1.056.328 SAAT

Secomea Türkiye Distribütörü Hidro-Tek'in Genel Müdürü Barış Çalışkan, Secomea'nın toplam uzaktan erişim süresini paylaştı.

SECOMEA'NIN UZAKTAN ERİŞİM SÜRESİ: 1.056.328 SAAT
Robot Zirvesi

Türkiye distribütörlüğü Hidro-Tek tarafından gerçekleştirilen Secomea'ın 2021 yılı içinde bir server'ından yapılan toplam uzaktan erişim süresi açıklandı.

"TOPLAM VERİ TRAFİĞİ 2 BİN 495 GB"

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Hidro-Tek Genel Müdürü Barış Çalışkan, "1.056.328 Saat. Bu rakam Secomea'nın bir server'indan, Türkiye'deki 1.355 kullanıcısı tarafından 'BİR YIL' içerisinde yapılan toplam 'Uzaktan Erişim Süresi". ifadelerini kullandı.

Secomea ile uzakların yakın etmeye, aileleri mutlu etmeye, seyahatleri azaltarak karbon salımını düşürmeye ve hızlı servis ile müşterileri memnun etmeye devam ettiklerini kaydeden Çalışkan, toplam veri trafiğinin de 2 bin 495 GB olduğunu açıkladı.

Söz konusu sürenin üç server'dan birine ait olduğunu ve biri Türkiye'de olmak üzere iki server'larının olduğu bilgisini verdi. 

LİTE CLOUD HİZMETİ 1 YIL ÜCRETSİZ, STOKLARLA SINIRLI

Öte yandan Hidro-Tek, Secomea ile müşterilerine yepyeni çözümler sunmaya devam ediyor.

Kullanıcılarının, Secomea'nın veri toplama ve "Schneider Electric Machine Advisor" in Cloud yetenekleri ile tanışmak için 1 yıllık "Lite Cloud" hizmetini ücretsiz olarak veriyor.

Stoklarla sınırlı olan tanışma kampanyasından yararlanmak isteyenler firma ile iletişime geçebiliyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2022, 19:45
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını