Schneider Electric, IT güç sistemlerine yenilikçi çözümler sunuyor

Schneider Electric, IT güç sistemleri problemlerine EcoStruxure mimarisi ile çözümler sunuyor.

Schneider Electric, IT güç sistemlerine yenilikçi çözümler sunuyor
Enerji Zirvesi

Schneider Electric, iş ortaklarına ve son kullanıcılara dijital çözümler geliştirmeleri ve entegre etmeleri için açık bir platform olan EcoStruxure™ mimarisini hizmete sunuyor. EcoStruxure açıklığa ve sadeliğe öncelik vererek IT çözüm sağlayıcılarının, endüstriyel siteler ve binalar boyunca yeni operasyon teknolojisi (OT) piyasalarına hizmet sunan edge bilişim kurulumlarını desteklemesine imkan veriyor. Ayrıca değişen müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına ortaklar ve satıcılar ekosisteminin birlikte çalışmasını kolaylaştırıyor. 

YETKİ VE FİKİR YEREL PERSONELE VERİLİYOR

EcoStruxure, fiziksel IT ve OT altyapısına ek olarak, edge uygulamaları merkezi olmayan yerel personele daha hızlı müdahalede bulunacak şekilde tasarlandı. Bu sayede daha iyi kararlar vermek için gereken yetki ve fikir yerel personele vermiş olduğundan, bu da kurumsal karlılığı arttırıyor. 

Schneider Electric’in bu amaçla Hewlett Packard Enterprise ile ortaklık kurdu.  Böylece, bulut temelli veri merkezi altyapı yönetimi olan DCIM’yi çalıştırabilen edge mikro veri merkezi çözümlerinin sunulması amaçlanıyor. Bu sayede Edge çözümlerine sahip müşteriler, DCIM kullanıp, fiziksel altyapı, uygulama yazılımları ve IT ekipmanı yöneten hizmet sağlayıcılardan ve satıcılardan verimli ve sorunsuz bir şekilde destek alabiliyorlar. 
 

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2019, 15:49
YORUM EKLE

Radyo

Halıcı

Dergiler