banner1322
x

SAS’ın yeni genel müdürü, Tayfun Topkoç

Yenilikçi analitik, iş zekası, veri yönetimi yazılımları ve hizmetlerinde dünyaca tanınan SAS'ın Türkiye ve Orta Asya Bölgelerinden Sorumlu Yeni Genel Müdürü Tayfun Topkoç oldu.

SAS’ın yeni genel müdürü, Tayfun Topkoç
Endüstri 40 Zirvesi

Analitikte dünyaca tanınan, yenilikçi analitik, iş zekası, veri yönetimi yazılımları ve hizmetlerinde uzman SAS'ın Türkiye ve Orta Asya bölgelerinden sorumlu yeni Genel Müdürü Tayfun Topkoç oldu. Dünyada 83 binden fazla müşterisinin daha iyi ve daha hızlı kararlar vermesi için  'The Power to Know' anlayışıyla hizmet veren markanın yeni genel müdürü Tayfun Topkoç, Türkiye ve Orta Doğu genelinde 20 yılı aşkın sektör deneyimi, satış yönetimi ve iş geliştirme başta olmak üzere birçok alanda sahip olduğu uzmanlığı ile dikkat çekiyor.

KARİYER BASAMAKLARI

SAS’ın ülkemizde elde ettiği büyüme ivmesini artırarak sürdürmesi hedefiyle göreve getirilen Tayfun Topkoç, Türkiye ve Orta Doğu genelinde önemli üst düzey yönetici pozisyonlarında görev yapmış. HP’deki kariyerinde; HP Yazılım ve Çözümleri Orta Doğu Bölge Direktörü, HP Yazılım ve Çözümleri Türkiye Ülke Müdürü ve Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da Telekom, Enerji ve Üretimden Sorumlu Endüstri Direktörü göreviyle önemli çalışmalara imza atan Topkoç, SAP’deki kariyerinde BAE ve Umman Genel Müdürü olarak görev yaptığı dönemde, bu pazarlarda ardı ardına üç yıl boyunca çift haneli büyüme stratejisini yönetip büyük bir başarıya imza atmış. 2015 ve 2017’de görev yaptığı ülkelerin Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da en çok büyüme kaydeden bölgeler seçilmesinde başrol oynayan Topkoç, en son BAE'de Bee’ah Grup Dijital Direktörü göreviyle, grup genelinde dijital teknolojilerin çeşitlenmesinden ve kullanımının artmasından sorumluydu./p>

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2019, 16:01
YORUM EKLE

Huawei

Proven

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını