banner1322
x

SAP Data Hub, İstanbul Teknopark’tan dünyaya ihraç ediliyor

SAP Türkiye Genel Müdürü Uğur Candan, İstanbul Teknopark’ta kurulan SAP Geliştirme Merkezi’nde Türk mühendislerce yazılan Data Hub'ın tüm dünyaya ihraç edildiğini söyledi. 

SAP Data Hub, İstanbul Teknopark’tan dünyaya ihraç ediliyor
Endüstrideara

SAP’nin büyük veri üzerine geliştirme yapan beş merkezinden biri olan, İstanbul Teknopark’ta kurulu SAP Geliştirme Merkezi’nde, Türk mühendislerce yazılan Data Hub'ın tüm dünyaya ihraç edildiğinin altını çizen SAP Türkiye Genel Müdürü Uğur Candan, önemli açıklamalarda bulundu. SAP Data Hub'ın verileri entegre etmeye, veri işlemeyi düzenlemeye ve kurumsal veri kaynakları ile veri gölleri arasında meta verileri yönetmeye olanak sağladığını kaydeden Candan, SAP Geliştirme Merkezi’nde istihdamı iki katına çıkardıklarını söyledi. Candan, Türkiye’de SAP’nin yaptığı en büyük eğitim yatırımlarından Genç Profesyoneller Programı’nın 25 mezun verdiğini ve yüzde 100 istihdam oranıyla, hepsinin SAP iş ortakları ve müşterilerince istihdam edildiğini de açıkladı. 

"GELECEĞİN TEKNOLOJİSİNİ GELİŞTİRMEK BUGÜNDEN BAŞLAR"

SAP Türkiye Genel Müdürü Uğur Candan, geliştirdikleri akıllı işletme konseptiyle; rekabetin ötesine geçip, geleceği bugünden şekillendirmek isteyen kurumlara; bütüne hakim olup detaylara odaklanma ve bunlarla ilgili akıl yürütme kabiliyetleri kazandırdıklarını söyledi. Rekabette öne geçebilmek isteyen tüm kurumların bu üç fonksiyonu entegre bir şekilde kullanabilmesi gerektiğinin altını çizen Candan, "Geleceğin iş gücünü oluşturmak ve geleceğin teknolojisini geliştirmek bugünden başlar.” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2019, 18:24
YORUM EKLE

Huawei

Proven

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını