RAYCAP PROTEC HİBRİT PARAFUDR TEKNOLOJİSİ

Raycap protec serisi hibrit parafudr teknolojisi yıldırım, switching darbeleri, ani gerilim durumlarında sınırsız sayıda koruma sağlıyor.

RAYCAP PROTEC HİBRİT PARAFUDR TEKNOLOJİSİ
EndüstrideAra - Haber Detay

Raycap protec serisi hibrit parafudr teknolojisi Din Rail parafudr ürünleri arasında en gelişmiş ve koruma seviyesi yüksek parafudr teknolojisi olarak öne çıkmaktadır. Yılkomer AG Parafudr partneri Raycap Hibrit teknolojili parafudr sistemlerini her geçen gün geliştirerek yıldırım ve ani aşırı gerilim darbelerine karşı müşterilerimize en doğru çözümü önermemizi sağlamaktadır.

RAYCAK PTOTEC HS 

RAYCAP PROTEC HS Serisi, yıldırım, switching darbeleri, ani gerilim durumlarında sınırsız sayıda koruma sağlıyor. Burada ana görevi MOV’ler yapıyor ve GDT sistemleri ile koruyarak darbe anında MOV üzerinde güçlü akımların geçmesini sınırlandırıyor. Bu da uzun ömürlü korunmanın yapılmasını sağlıyor. AC ve DC olarak hibrit teknolojili ürünler Raycap ürün gamı içerisinde yer alıyor. Raycap PROTEC T1HS serisi, yüksek koruma değerlerinin yanında kaçak akım içermiyor. Bu özellikleriyle de hassas koruma ihtiyacı olan sistemler için en ideal ürün olarak dikkat çekiyor. PROTEC T1HS Serisi ürünler, ana giriş ve dağıtım panoları için en güçlü ürün olarak öne çıkıyor.  TİP 1+2 Parafudr sınıfında yer alıyor. Ayrıca tüm ürünler UL 4CA Sertifikasına sahiptir. 

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2021, 08:35
YORUM EKLE

Radyo

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler