Qualist: Planlanmayan risklere ön alıyoruz

Qualist Technology Satış Direktörü Emre Uzuncakara, entegrasyonun da dahil olduğu tüm verileri tek bir merkezde topladıklarını belirterek, “Planlanmayan senaryolara ön alarak, sıfır riskle çalışıyoruz” dedi.

Qualist: Planlanmayan risklere ön alıyoruz
Endüstrideara

Endüstri 4.0 Zirvesi ve Sergisi’nin üçüncü gününde Otomotiv Ana Yan Sanayisinde Endüstri 4.0 Uygulamaları Panelinde Qualist Technology Satış Direktörü Emre Uzuncakara, tüm verilerin tek bir merkezde toplanmasına dikkat çekti.

TÜM VERİLER TEK MERKEZDE TOPLANMALI

Qualist Technology’de endüstriye iş analitikleri sunduklarını kaydeden Uzuncakara, raporlama ve analitik çözümlerle fabrika verimliliğini artıracak çözümler sunduklarını söyledi. Donanım ve ekipmanın bağımsız çözümler olmasını önemsediklerine işaret eden Uzuncakara, kişisel olarak da entegrasyona önem verdiğini, sadece saha verisinin her zaman yeterli olmadığını belirterek, “Farklı veri kaynağına da ihtiyacımız oluyor. Ve tüm bu verilerin tek bir merkezde konsolide edilmesi gerektiğini düşünüyorum” derken, bu konseptte bir çok firmaya hizmet verdiklerini ifade etti.

PLANLANMAYAN SENARYOLARA ÖN ALMAK
Uzuncakara, planlanmayan senaryoların önüne geçmek üzere bir çalışma yaptıklarından söz ederek, bu sayede riski sıfıra indirdiklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2018, 15:32
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını