Qualist: "İnsanın ve işletmenin potansiyelini ortaya çıkarıyoruz"

Qualist Technology Genel Müdürü Gökay Turanlıoğlu, "Verilerin analizi ile elde ettiğimiz raporlara anlık ulaşabilmek, odak noktamız olan insanı ve işletmenin potansiyelini ortaya çıkarmamızı sağlıyor" dedi.

Qualist: "İnsanın ve işletmenin potansiyelini ortaya çıkarıyoruz"
Endüstri 40 Zirvesi

Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi’nin ikinci gününde gerçekleştirilen panelde konuşan Qualist Technology Genel Müdürü Gökay Turanlıoğlu, Soyak Holding altında öncelikle çimento, enerji ve döküm sektörlerindeki projelerle dijital dönüşüm çalışmalarına başladıklarını hatırlatarak, “Teknolojiye heyecan ve emek sarf eden bir ekiple Türk sanayisinde 70 farklı tesis ve 11 farklı sektörde dijital dönüşüm çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Gökay Turanlıoğlu, “İşletme aklı ile saha arasında iletişim kopukluğu var. Verileri toplamak yetmiyor ve önemli olan bunları birbiriyle konuşturabilmek çok önemli, işte bu noktada Endüstri 4.0 devreye giriyor” dedi. Sahadan verileri toplayıp onları yorumlayabilmek, hem ürettiğimizi hem de stoktaki ürünleri gözlemleyebilmek tüm bu verilerin analizi ile raporlara anlık ulaşabilmek, odak noktamız olan insanı ve işletmenin potansiyelini ortaya çıkarmamızı sağlar. Endüstri 4.0 sayesinde kalifiye personelimiz, kendisinden beklenen know-how’ı işletmeye aktarma fırsatı bulacaktır” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2018, 12:25
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını