ProManage Mobil ile işletmelerin verilerini cebe taşıyor

Doruk, ProManage ile entegre olarak kullanılan ProManage Mobil uygulaması sayesinde işletmelerin verilerine gerçek zamanlı olarak cep telefonlarından ulaşabilmesini sağlıyor.

ProManage Mobil ile işletmelerin verilerini cebe taşıyor
Robot Zirvesi

Doruk, salgın hastalık ya da seyahat gibi nedenlerle işletmelerine uzaktan erişme ihtiyacı duyan profesyonellere büyük kolaylık sunuyor.

Dünya genelinde 300’den fazla fabrikanın dijital dönüşümünü gerçekleştiren firma akıllı üretim yönetim sistemi ProManage ile entegre olarak kullanılan ProManage Mobil uygulaması sayesinde işletmelerin verilerine gerçek zamanlı olarak cep telefonlarından ulaşabilmesini sağlıyor.

IIoT, makina öğrenmesi, görüntü işleme, artırılmış gerçeklik ve yapay zeka teknolojileri ile tam entegre olan dünyadaki tek akıllı üretim yönetim sistemi ProManage ile üreticilere ekipmanlarının ötesini görme imkanı tanıyan firma, sanayicilerin geleceğin fabrikası olma yolunda büyük bir adım atmalarını sağlıyor.

ProManage Mobil, ProGuard entegrasyonuyla da tüm üretim ve IT süreçlerinin her yerden izlenebilmesini sağlıyor; böylece işletmedeki olası bir soruna anında müdahale edilirken zaman ve maliyetten tasarruf da sağlanıyor. 

Gerek dünya genelinde yaygın olan salgınlar gibi zorunlu haller gerekse seyahatler nedeniyle işletme dışında çalışmak durumunda kalan fabrika sahipleri ve profesyonel yöneticilerin tesislerini cep telefonları üzerinden anlık olarak izlemesi mümkün.

ProManage Mobil uygulaması, ProManage Desktop (Masaüstü) uygulamasında görüntülenen verilerin akıllı cep telefonları üzerinden de izlenmesine imkan tanıyor.

İşletmeciler, üretim şefleri ve diğer izin verilen yetkililer; gerçek zamanlı olarak tesise ait makineleri izleyebiliyor, makinaların üretim performansına ulaşabiliyor, parametreleri takip edebiliyor, makina göstergelerini ve raporları görebiliyor.

Uygulamayla, makina ve makina grubu bazında kişiselleştirilmiş görsel ve yazılı tasarımlara ve özel durum raporlarına ulaşılabiliyor.

ProManage Mobil sayesinde; performansı düşük olan makinalar, duruş sayısı, verimlilik raporları gibi birçok performans gösterge değeri de rapor çıktısı şeklinde görüntülenebiliyor.

BİLDİRİMLER ANLIK TELEFON EKRANINA DÜŞÜYOR

Google Play ya da App Store’dan indirilerek kolayca kurulabilen ProManage Mobil uygulaması, ProGuard Eskalasyonlu Otomatik Gözetim Modülü ile entegre edilebilmesi sayesinde, işletme dışında olunduğunda bile önceden tanımlı bildirimlerin anlık olarak telefon ekranına düşmesini mümkün kılıyor.

TÜM ÜRETİM VE IT SÜREÇLERİNİ İZLEME OLANAĞI TANIYOR 

Otomatik bir gözetim modülü olan ProManage ProGuard ise ProManage Mobil entegrasyonuyla işletmenin tüm üretim ve IT süreçlerinin her yerden izlenebilmesini sağlıyor.

Mevcut operasyonların tanımlanmış kurallar ve KPI değerleri içerisinde yürümesi için vazgeçilmez bir araç olan ProGuard ile üretim, operasyon, IT, kalite ve bakım departmanlarında görevli olan şefler ve teknisyenler takip etmeleri gereken konularda anlık durum bilgisine ulaşıyor; anormal değerlerden ve gidişattan anında haberdar oluyor.

Böylece işletmede bekleme kaybı yaşanmıyor ve soruna anında müdahale edilebiliyor.

Zamanın etkin kullanılması ve verimliliğin korunmasıyla kritik değerlerin eşik altına düşmesinin önüne geçiliyor ve maliyetlerde düşüş sağlanıyor.

Belirli durumlar oluştuğunda ise sistemde önceden tasarlanmış raporlar, tanımlı yetkililere otomatik olarak hazırlanarak gönderiliyor.
 

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2020, 18:25
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını