banner1322
x

ProManage ile dijitalleşmenin yol haritasını "Zirve"de çizecek

Doruk, ikinci kez düzenlenecek Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisi’nde akıllı üretim yönetimi sistemi ProManage ile sanayicilere sunduğu katma değeri anlatacak.

ProManage ile dijitalleşmenin yol haritasını "Zirve"de çizecek
Endüstri 40 Zirvesi

Türkiye’de üretim yönetiminde dijitalleşme pazarını inşa eden ve bu alanda lider olan teknoloji şirketi Doruk, 1-3 Ekim tarihleri arasında Yeşilköy WOW Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek 2. Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisi’ne katılıyor.

Artırılmış gerçeklik ve yapay zeka teknolojileri ile tam entegre dünyadaki tek akıllı üretim yönetimi sistemi ProManage’a dikkat çekecek olan Doruk, Türk mühendisler tarafından uluslararası standartlarda tasarlanmış bu teknolojiyle sanayicilere sunduğu yüksek katma değeri anlatacak. 

Türkiye’nin sanayide dijitalleşme alanındaki ilk Ar-Ge çalışmalarını gerçekleştirmiş teknoloji şirketi firma, bu yıl 1-3 Ekim tarihleri arasında Yeşilköy WOW Kongre Merkezi’nde ikincisi düzenlenerek Endüstri 4.0 alanındaki gelişmelerin masaya yatırılacağı 2. Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisi’nde iş dünyasıyla bir araya gelmeye hazırlanıyor.

Türkiye orijinli, 20 ülkede tescilli uluslararası akıllı üretim yönetimi sistemi ProManage ile sağlanan yüksek hız, verim ve kaliteye dikkat çekecek olan firma, dijital dönüşüm alanında 21 yıldır geliştirdiği inovatif teknolojilerle sanayi işletmelerini nasıl akıllı ve dijital fabrikalara dönüştürdüğünü anlatacak.

Artırılmış gerçeklik ve yapay zeka teknolojileri ile tam entegre olan dünyadaki tek akıllı üretim yönetimi sistemi ProManage ile bugüne kadar dünya genelinde 300’den fazla fabrikayı dijitalleştiren Doruk, sanayicilere dijital dönüşümün yol haritasını çizecek. 

Firma, Endüstri 4.0 ve dijitalleşmenin temelini oluşturan artırılmış gerçeklik, makina öğrenmesi, yapay zeka, büyük veri ve analitik konularında yetkin kadrosu ile yer alacağı B1 numaralı standında sanayiye sunduğu yüksek katma değeri sektör oyuncularına aktarmayı hedefliyor.

Ayrıca Doruk yetkilileri, zirve kapsamında gerçekleştirilecek olan panellerde konuşma da yapacak. 
 

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2019, 15:10
YORUM EKLE

Huawei

Proven

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını