banner1322
x

PRODATA VERİLERİ TOPLAYIP DEĞERLENDİRİYOR

ProManage ile entegre çalışan ProData modülü sayesinde üretim sürecindeki ve ortamdaki koşullara ilişkin veriler de toplanıp değerlendirilebiliyor. 

PRODATA VERİLERİ TOPLAYIP DEĞERLENDİRİYOR
Endüstrideara

Doruk’un akıllı ve dijital üretim yönetimi sistemi ProManage ürününün üretim verilerini toplama modülü ProData ile ürün, emir, operatör, hammadde, yarı mamul ve zaman bilgilerine ek olarak üretim sürecindeki ve ortamdaki koşullara ilişkin veriler toplanıp değerlendirilebiliyor. 

KALİTE DEĞERLERİNİ ARTIRIYOR

ProManage ile tamamen entegre çalışan ProData modülü ile sanayicilerin üretim süreçlerini prediktif yani kestirimci hale gelmesini sağlanıyor.

Üretimde kalitenin en iyi olduğu ortam koşullarının ve makina değerlerinin tespitiyle maksimum verime olanak sağlayan modül, üretim maliyetlerini düşürüp kalite değerlerini artırıyor.

BAKIM VE PLANLAMA İÇİN ALTYAPI SAĞLIYOR

Teknolojik gelişmeleri takip eden şirkertlerin çok daha kazançlı olduğu günümüz koşullarında sağladığı rekabet avantajıyla da öne çıkıyor.

Modül sayesinde sanayiciler kolaylıkla işletmelerinin geleceğini öngörebiliyor, fabrikalarda üretime ilişkin tüm operasyonların dijital araçlarla yönetimini sağlayan modül, kestirimci kalite, bakım ve planlama için gereken altyapıyı sağlıyor.

KRİTİK SORULAR YANIT BULUYOR

İşletmelerin sıcaklık, basınç, nem, devir hızı, tork press basıncı gibi bir takım üretim proses değerlerini, parametrelerini ve set değerlerini sensörler aracılığıyla makinalardan toplayan modül, söz konusu değerleri veri tabanına kaydediyor.

Böylelikle üretime ait birçok kritik soru da yanıtlanmış oluyor.

Yapay zeka ve makina öğrenmesi uygulamalarını hayata geçiren verileri de sağlayn modül, bu sayede hangi istasyonun ne hızda çalışırsa kalite oranının yüksek ya da düşük olduğu, mevsim koşullarının kalite, üretim ve arıza sonuçlarına nasıl etki ettiği gibi bilgilere erişimi de sağlıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2021, 18:19
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını